Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel az üggyel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az üggyel, van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy tavaly nyáron ahol nyaraltam volt egy srác aki tetszett és úgy tünt én is neki mivel a barátnőm mondta hogy sokat nézett engem meg egyszer még zavarba is hoztam szerintem es hát leginkább annyi volt a dolog hogy szemeztünk és utána elmentünk és nagyon rosszul éreztem magam amiért nem beszéltünk és valamiért teljesen kikészített a dolog annyira mint ha ismertem volna mióta és ő lett volna életem szerelme kb ennyire. A nyaralás közben megtudtam a nevét és hát megkerestem facebookon és kétszer is bejelöltem de egyszer sem jelölt vissza, teljesen kiakadtam hogy nem emlkézetett rám és tovább folytatódott a kiborulásom. Később elszántam magam hogy ráírok és meg is tettem és ő válaszolt is aztán elkezdtünk beszélgetni csak elrontottam szerintem hogy négy nap csetelés után nem irtam neki három napig és utána bunkó kezdett lenni. Később lekoptatott és nem beszéltünk. Most megint itt vagyok és még úgy érzem mindig tetszik de nem tudom hogy megismert vagy sem és ha igen akkor mit kéne tennem mert szeretnék próbálkozni vagy legalább kideriteni hogy mit gondol. Ha nem lesz semmi akkor legalább csak elakarom mondani hogy miért írtam neki mert bánom hogy amikor ráírtam nem egyből ezzel kezdtem és ezt szeretném helyrehozni is.
2018. júl. 18. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt az idő arra, hogy állj a sarkadra, és végre beszélj vele. Menj oda hozzá, kérdezd meg vele hogy van, van-e kedve beszélgetni. S ha igen, akkor kérdezgess róla, mesélj kicsit magadról is, esetleg valami vicces sztorit, majd mondd el neki, azt amit érzel, és a többi majd alakul. Sok szerencsét :)

20/L

2018. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ és a tanácsot és én is erre gondoltam csak annyira félek megszólítani mert nagyon félén tipus vagyok és hát mi van ha bunoo lezs vagy hülyének néz meg ilyenek hiszen azt sem tudom hogy esetleg felismert-e
2018. júl. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!