Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan áruljam el a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elizabeth13 kérdése:

Hogyan áruljam el a legjobb barátomnak hogy teccik nekem?

Figyelt kérdés
Már 3-4 hónapja irogatok a legjobb baratommal akivel nagyon jóban vagyok. Az elmúlt hónapokban rájöttem hogy nagyon teccik. Csak egy nagy bökkenő van. Van barátnője és úgy tekintek rá mintha a báttyám lenne. El szeretném neki árulni neki hogy hogyan érzek iránta de félek hogy megutálna és attol is félek hogy soha többè nem ír rám. Hogyan áruljam el neki hogy ezek ne következzenek be? A válaszokat előre is köszi.

2018. júl. 28. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hat... 2 C-vel. Pl: teccesz vaze
2018. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki a tököt érdekel? Te dolgod .
2018. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy, Elizácska, hogy megtanulsz helyesen írni. :)
2018. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem úgy hogy valamelyik bugyis képet átküldöd neki... Minek tartogatsz ilyen képet?
2018. júl. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valami használható ötlet nincs? Vagy normálisabb tipp? Tapasztalat? Ha van valakinek van hasonló tippe vagy ötlete jó lenne ha az a személy írna mert baromkodásra nem vagyok kíváncsi! Aki megértette annak a megértését köszönöm.
2018. júl. 30. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Három dolgot tehetsz tönkre, ha elárulod, mit érzel: a barátságotokat, az ő párkapcsolatát, mindkettőt. Nem szabad ilyen önzőnek lenni, bármennyire is szexelnél vele egy barátság extrákkal menetet. "Teccik" érteni? :)
2018. júl. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jöhetnek még. Tapasztalatból is jöhetnek tippek/ötletek.
2018. aug. 20. 18:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Értem hogy mire gondolsz és a szóvicced is jó lett. Privátba is irhattok tippeket. Előre is köszönöm. :)
2018. aug. 24. 16:44
 9/10 anonim válasza:
legjobb baratom mikor bevallta nekem az erzeseit akkor kicsit irtoztam de attol meg ugyanaz az ember maradt szamomra es megbekeltem ezzel a dologgal,ugyanolyan lett a kapcsolatunk es azota csak jobb lett mert en is beleszerettem
2018. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Elmondtam neki és most megkönnyebültem. A legtöbb önbizalmat az utolsó válaszolótól.kaptam ezért külön hála neki.
2018. okt. 22. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!