Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelent ez valamit vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent ez valamit vagy csak én reagálom túl a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nemrég ismertem meg de nagyon megtetszett és ő ezt tudja. Valamelyik nap beszéltem vele telefonon s kérdeztem, hogy tud e valami jó zenét. Mondod valamit halkan de nem voltam benne biztos, hogy jól értettem e ezért visszakérdeztem de nem mondta el csak váltott a témán s elvolt hogy nem mondod semmit. De ha jól hallottam akkor ezt a zenét mondta. És rá is kerestem a zenére s a dalszövege ebből állt:

“Nélküled összetörtnek érzem magam

Egy egésznek a fele vagyok

Nélküled, nincs kéz amit odatarthatok

Nélküled megviseltnek érzem magam

Mint egy vitorla a viharban.

Nélküled csak egy szomorú dal vagyok

Csak egy szomorú dal vagyok“


Ez most jelent valamit? :/



2018. júl. 30. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:

“Te és én

Olyanok vagyunk, mint a tűzijáték és a szimfóniák, felrobbantjuk az eget

Veled élőnek érzem magam

Mint a szívem összes hiányzó darabja,

végül egyesül“

2018. júl. 30. 21:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem egyszerű megállapítani. Én nem lennék benne biztos. Ha arra vagy kíváncsi, hogy mit érez, akkor ezt csak tőle tudhatod meg ;)
2018. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy bejön a srác, de ne láss bele olyat semmibe, amiről nem bizonyosodtál meg. Az is lehet, látta, hogy romantikus alkat vagy és a lányok többsége amúgy is szereti a nyálasabb zenéket és ezért javasoltaezt a számot. Ha jobb lett volna, ha Metallica-t vagy valami Death Metal-t mond? Akkor meg az lett volna baj. :)
2018. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Najó igazad van. Csak elfogott egy olyan érzés hogy nem véletlenül mondta ezt a zenét. De most belegondolva biztosan igazad van. Túlságosan bele élem magam :/
2018. júl. 31. 00:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Najó igazad van. Csak elfogott egy olyan érzés hogy nem véletlenül mondta ezt a zenét. De most belegondolva biztosan igazad van. Túlságosan bele élem magam :/
2018. júl. 31. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!