Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelenthetett valamit neki is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthetett valamit neki is?

Figyelt kérdés
Buliztunk, mindketten ittunk, nála aludtam. Nem volt köztünk semmi, de úgy aludtunk hogy össze voltunk bújva. Viszont reggel mikor felkeltünk és mar semmi pia nem volt bennünk még akkor is össze voltunk bújva. Lehetséges hogy esetleg ő is többet akarna tőlem?
2018. szept. 4. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy részegen együttalvás miatt aztgondolod ,hogy többet akar? Hmm🤔

Reggel meg azért maradtatok összebújva,mert kényelmes és kellemes úgy feküdni. Valószínűleg bárki lehetett volna ott helyetted.

Nemértem miért lát itt mindenki mindent bele az ilyen semmilyen dolgokba.

2018. szept. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, hisz részegen is ugyanaz az emberek vagyunk, csak kicsit boldogabbak vagy felszabadultak. Mindenképp próbálj meg közeledni felé:)
2018. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 és szerinted hogy próbáljak meg közeledni felé? Iskolába jár utána meg dolgozik úgyhogy még beszélgetni is ritkán tudunk:(
2018. szept. 5. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalon tudsz neki, irni, aztán majd visszaír, ha lesz ideje. Ez nem akadály. Mindenkinek arra van ideje, amire időt áldoz.
2018. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!