Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet egy lány ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet egy lány ha ezeket mondja?

Figyelt kérdés
Mit érezhet ha egy lány ha azt mondja imádja a személyiségem, és azt mondja gyönyörűek a szemeim, szép a mosolyom, meg a bőröm is (tehát a külsőm)?

2018. okt. 2. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy párszor találkoztunk eddig csak, és nem tudom hogy esetleg más fiuknak is mondhatja e ezeket..
2018. okt. 2. 18:29
 2/4 anonim válasza:

vigyázz nehogy eladni akarjon



vicc nélkül szerintem ha valamire kíváncsi vagy kérdezz rá, próbáld meg viccesen úgy hátha nem kényelmetlen a helyzet

2018. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tudhatjuk, hogy mire gondolhatott-e a lány. Én ha ilyet mondanék, akkor az nem lenne minden napi, nem mondanám mindenkinek csak úgy. Vagyis tetszene a srác.

De van olyan is, aki kimondja a véleményét, s egy nap akár 5 embernek is képes azt mondani, hogy szép a szeme.

2018. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van/volt.

Ő csak azt állítja én vagyok a legjobb fiú barátja.

De szerintem csak azért mondta nekem mert ön utaló retek fingás vagyok és örömöt akart szerezni nekem hogy valaki szerint jól nézek ki. :/

2018. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!