Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy fiú és neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Golyoliba kérdése:

Tetszik nekem egy fiú és neki is tetszek de nem kell neki barátnő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik egy fiú és neki is tetszek.Vagyis eléggé úgy néz ki mert úgy viselkedik meg foglalkozik velem mrg nyomul stb És ezt mások is észrevették és sokan azthiszik járunk mert hogy feltűnően sokat foglalkozik velem.De hallottam hogy mondta a barátainak hogy neki nem kell barátnő,mert még nem érzi elég érettnek magát és még nincsen kész egy kapcsolatra.Mit csináljak? Én nagyon magányos vagyok már álomba sirom magam és kéne mellém valaki.Hagyjam a francba és keressek valaki mást és lépjek túl rajta vagy várjam meg még kész lesz? kitudja mikor lesz kész .Szoval miz csináljak?
2018. nov. 29. 16:49
 1/5 anonim válasza:
38%
Jahm, a haverjai előtt mondja, hogy nem kell neki barátnő, gondolom teszi a nagyfiút. Odáig van érted, ha tényleg annyit foglalkozik veled. Szóval vezesd rá, vagy beszélj vele erről nyíltan, hogy te szeretnéd, hogy együtt legyetek. Tudod, hogy van ez... A puding próbája az evés! ;)
2018. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2018. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hany eves 14? kb akk voltam ien(15evesen is) megsugom nekem csak az kellett akk a csajoktol, és nem érdekelt ha szomoru volt valki miattam
2018. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az tortent hogy kiderilt hogy tetszek a fiunak es en nekem mar nem tetszik.Lehet csak azert mert megijjedtem?Es nagyon kedves velem es ez zavar.Eddig se tetszett igazan vagy csak megijedtem a kapcsolat gondolatatol?
2018. dec. 4. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Most hogy tudod,már nem érdekel a fiú. Arra vágytal,hogy érdekeld őt. De ha most már nem érzel úgy,akkor felesleges
2018. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!