Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez milyen ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Na szóval..másfél hete szakítottunk a barátommal, sokat veszekedtünk mert engem idegesített hogy állandóan mindenhova a kocsiját rakta ki..instája, fbje azzal volt tele. Nagyon sokat piszkáltam ez miatt (is) és neki elege lett és szakított. De nagyon szerettük egymást, fél évig voltunk együtt. Arra gondoltam, hogy mivel ez neki nagyon rosszul esett, hogy nekem a kocsijával volt úgy "bajom" hogy mivel nekünk is van kocsink, én is szeretem fotózni, meg szeretnék megtanulni vezetni is nem soká, hogy mi lenne ha csinálnának rólam képet a kocsival és azt kiraknám, hogy ő is lássa? :D

vagy azt hinné, hogy azért rakom ki mert vissza akarom kapni és így akarok bevágódni nála, hogy én is a kocsival csinálok képet? 18/L



2018. dec. 5. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

18évesen sikerült erre a szintre jutni? És még azt mondják, a jövő nemzedéke.

Röhej.

2018. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereted tedd fel a kepet.:)

Aztan meglasd mi lesz.

Hatha idovel okosabb lesz. :)

2018. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát remélem, jó lenne, csak az a baj hogy elég fafejű, attól félek nem fogja belátni..
2018. dec. 5. 16:21
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy te sem látod be, hogy mennyire gyerekes vagy...
2018. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
Nyugi a pasik csak mergesek,hogy ez nekunk okos noknek nem tetszik :D :D
2018. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Válaszolok a kérdésedre: rossz ötlet lenen. Indokolták előttem sokan.
2018. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Williamspear ***** válasza:

Zsófikának magyarázza már el valaki hogy mennyire hülye mert a sok erre utaló komment után sem jött rá!

😭

2018. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Fu de rohadt buták itt a lányok. És pont ti gondoljátok magatokrol hogy okosak vagytok. :D

Valódi kapcsolatról fogalmatok sincs, ezert nem is tudjátok mekkora idiotasagot csinált a kérdező. Azért mert valaki feltolt egy képet, büszkélkedik a kocsijával nevetséges ok szakítani.

Mintha a pali hangosan szarna a WC-n, ezért szakít vele a csaj. Utána meg kommentben írják a lányok hogy a pasik nem bírják az ilyen okos nőket.. Aha. :D


Nem elég ez, a csaj meg utána se tud leakadni róla, és gyerekesen uzengetni akár neki.

Nem szerettétek egymást kérdező, magasról leszartatok egymást, nem volt kapcsolatotok sem, csak két ovis osszeallt. A pasi is gyökér, mert aki képes ilyen csajjal kapcsolatban lenni az csak hülye lehet.

2018. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!