Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelmet tényleg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmet tényleg nem lehet elfelejteni? És tényleg nem lehet rajta 100%-ig túllépni?

Figyelt kérdés
Nem plátói vagy viszonzatlan szerelemre gondolok, hanem konkrét kapcsolatra.

2019. jan. 31. 15:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat, mindenkinek ment a zold kez!
2019. febr. 1. 12:33
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod elfelejteni ha igaz szerelem volt mindegy hogy ér véget. Én 14 évesen találtam meg ezt a bizonyos lányt majdnem 5 évig voltunk együtt majd nagyon csúnya véget ért. De nem haragszom rá valóban elhanyagoltam akkoriban. De ha valakit igazán szeretsz, mindegy hogy ért véget akkor is marad egy helye a szívedben és bár nem fogsz utána szomorkodni, eszedbe fog néha jutni. Pont mint egy elveszített családtag, egy idő után már nem gyászolod, nem szomorkodsz miatta de soha nem felejted el, szívesen gondolsz vissza a szép emlékekre.


21F

2019. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Igen, pontosan így vagyok én is, illetve a lány is szerintem.

2019. febr. 1. 14:55
 14/18 Egy kíváncsi pingvin válasza:
Már majdnem 2 éve, hogy véget értd az 1. kapcsolatom és még a mai napig simán képes vagyok felhánytorgatni a gondolataimban ami az érdekes, hogy megcsalt viszont valamiért még mindíg fellép néha az a bizonyos ''hiányzik'' érzés mert csak ő volt az 1. és elég nehéz elfelejteni a közös együtt töltött időt... (17 esztendős vagyok fiú)
2019. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#12 vagyok

Nem is fogod soha teljesen elfelejteni és szerintem ez így is van jól. Nekem főleg így Valentin nap környékén jön elő az, hogy hiányzik. Tavaly mondjuk volt barátnőm de azért éreztem, hogy nélküle más. Most hogy lassan 10 hónapja nincs kapcsolatom nagyon magányos vagyok és még jobban hiányzik, de már nem kimondottan Ő, hanem egy olyan lelki társ mint Ő volt.

2019. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom haver. :(


Hidd el sokszor vagyok ugyanígy, nekem 1 éve volt az első de azelőtt, meg amióta vége lett, senki.

2019. febr. 14. 17:35
 17/18 anonim válasza:

Mi már több mint 3 éve szakítottunk az első szerelmemmel, de még mindig néha padlón vagyok miatta, ha belegondolok. (2 évig voltunk együtt) Meg hát azóta nem volt normális kapcsolatom, nem fog meg senki, nem érdekel senki, mindenkit hozzá hasonlítok, és úgy érzem nem találok már soha egy olyan valakit, akivel ennyire passzolnék mint vele.

Elég szar.

20/L

2019. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nem lehet elfelejteni, valóban.

Az első szerelmem így is úgy is az első volt, vele tanultam meg mindent. Akarva-akaratlanul is azok a dolgok jönnek elő, amit vele éltem át, ha mondjuk romantika vagy szex a téma.

De túl lehet lépni rajta, míg nem találsz valakit, akivel jobban nem érzed magad.


Csak hát van, hogy nehéz mrgugorni azt a mércét.

2019. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!