Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan titkoljam előle az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkoljam előle az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, sőt kezdek beleszeretni.

Nagyon jóban vagyunk. És bármikor meglátom, vagy megölel vagy bármi,elkezd remegni a kezem, a szívem ezerrel ver és szinte lezsibbadok.

Félek, hogy előbb utóbb észreveszi rajtam.

Hogy rejtsem el ezt előle?



2019. febr. 18. 19:53
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem el is mondhatnád de te tudod. Próbálj meg "tudatosan" viselkedni és a rózsaszín felhőket eltüntetni ha vele vagy. De egyébként egy érzelmet nem lehet csak ugy eltitkolni vagy ilyesmi biztos hogy tudat alatt csinálsz ara utaló jeleket
2019. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Teljesen titkolni nem tudod. És szerintem örülj, mert nem mindenki olyan szerencsés, hogy a választottja még ölelgeti is, mert olyan jóba vannak.

Gondolom azért szeretnéd titkolni, mert cikinek érzed vagy mert nem akarod elrontani a jó viszonyotokat.

Ha van esetleg egy közös barátotok vagy neki egy jó barátja, aki nem te vagy attól megtudhatod, hogy neki ki tetszik. És figyeld őt is, hogy esetleg nincs e valami fura a viselkedésében.

Sok sikert

2019. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a fiú, akkor mi a fészkes fenénk akarod előtte eltitkolni az iránta való érzéseidet???

Hagyjad, hadd ölelgessen! Öleld vissza, érintsed meg a karját, veregesd meg a vállát, kócold össze haját, hadd tiltakozzon. Ezzel egyúttal bátorítod is őt irányodba. Szerintem az ölelgetésével csak igyekszik kipuhatolni, hogy vevő vagy-e a közeledésére. Örülj, hogy így van.

2019. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!