Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a lányt?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, és az interneten egy közösségben megismerkedtem egy szingli 16 éves lánnyal, aki konkrétan szerelem volt első látásra nekem. Azt már tudtam előre, hogy nagyon populáris lány a közösségben, konkrétan sorba állnak érte a nálam ezerszer jobb srácok, de valamiért elkezdett velem jobban beszélgetni és játszani mindközül. Ahogy meglátták barátaim, hogy én egy lánnyal dumálok, egyből ők is bejöttek beszélgetni vele és nekik is megadta a facebbokját a lány és elkezdtek egymásnak képeket küldözgetni. Pár nappal később az egyikkel nagyon jóban lett és egész nap reggeltől estig vele dumál, már messengeren szerelmének hívja és mindig amikor közös beszélgetésben vagyunk akkor egymásnak hízelegnek és csorog a nyál köztük. A többiek is amúgy folyamatosan versenyeznek érte, és mivel én lakom a legtávolabb tőle (250km) ezért kb semmi esélyem nincs már. Viszont még mindig imádom, konkrétan ilyen lányt kerestem mindig is magam mellé, és most össze van törve a szívem rendesen :( Mit tanácsoltok?

2019. febr. 23. 00:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"Ilyen lányt kerestem mindig is magam mellé." Komolyan? Olyat, aki pár nap chatelés után szerelmének hívja a srácokat? Olyat, aki több sráccal beszélget egyszerre? Aki el sem tudja dönteni, hogy jóformán mit akar? Szerintem nem ilyet keresel. :D 16 éves, valószínűleg beszippantották a közösségi oldalak, had élje ki magát. Szerintem kár vele foglalkoznod. Érettebb lány kellene neked, ne ilyen után akarj menni. Ha megfogadsz egy jó tanácsot, akkor kicsit megpróbálsz belátni a sorok közé, és a kevésbé "népszerű" lányokat keresni, vagy legalábbis nem csak őket nézegetni. Az plusz pont lenne, ha közel is lakna hozzá. Ne akarj ennyi idősen távkapcsolatot, fiatal vagy még ahhoz. Nézegess csak a környéken lányok után, ha annyira akarsz barátnőt. Ráérsz a neten később. A lányt meg egyszerűen töröld le, töröld a beszélgetéseket, stb. Ha haverjaidat hallod róla beszélni, akkor fordulj el, ne legyél a társaságukban. De egyébként nagyon jó barátoknak tűnnek a szöveg alapján. Nem tudom tudták-e, hogy mennyire bejön neked a lány?! Ha igen, akkor igazán jó barátoknak nevezhetik magukat, hogy egyből elkezdtek beszélgetni vele. Nem ismerem a barátaidat, nem akarok hirtelen következtetést levonni, de nem veszítesz semmit se, ha megpróbálsz más emberekkel is barátkozni. Mondjuk olyanokkal, akik kicsit intelligensebbek, és nem mennek azonnal a f@*kuk után, ahogy meglátnak neten egy szép lányt...
2019. febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát már előtte is nagyon sok sráccal beszélgetett, de velük nem jutott el ilyen szintig, pont ezért hittem azt hogy ha velem elkezdett hízelegni és szerelmes dolgokkal beszélgetni egymással akkor végre találok magam mellé valakit. Sajnos még szűz vagyok és sosem volt barátnőm, mert a környéken lúzer vagyok és emiatt kerestem egy távolabbi kapcsolatot. És nem tudták, hogy ráhajtottam a csajra, amúgy ők is itteniek, ők is 250km-re vannak a lánytől, sőt ők még 22-23 évesek.
2019. febr. 23. 00:44
 3/15 anonim válasza:
100%
azért nem kell ennyire letörni. idővel jön egy másik ilyen lány az életedbe de addig is várj türelmesen és ne hidd azt hogy nálad mindenki jobb mert mindig az szerzi meg a csajt aki a legmagabiztosabban küzd érte. még fordulhat a kocka, nincs itt veszve még semmi csak ha már járnak
2019. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem én leszek, nem tudok küzdeni csak csöndbe elfogadni a vesztemet és összeomlok.
2019. febr. 23. 01:01
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy olyan különleges lenne a kapcsolatotok. Ne érts félre, nem bántani akarlak, de általában ezek nem a komoly érzelmekről szólnak. Ilyen kis tingli-tangli fiatal érzelmek, nem feltétlen kell komolyan venni, főleg nem neten keresztül. Nem kell pesszimistának lenni ezekkel kapcsolatban, inkább csak próbáld meg realistán kezelni ezeket.


Azt hogy lúzer vagy-e, te döntöd el. Te annak érzed magad? Ne mások véleményére adj, maximum azokéra akikkel szoros kapcsolatod van. Fontosabb, hogy te mit gondolsz magadról. Ha valami nem tetszik magadon változtasd meg, amennyiben meg lehet. Ha nem tetszik a testalkatod, hát menj el edzeni, sportolj, ezen tudsz változtatni te is. Ha bajod van az arcoddal azzal maximum megtanulhatsz együtt élni és elfogadni. Ha valamin tudsz változtatni és úgy érzed szeretnél, hát tedd meg. A kisugárzásod is jobb lesz, a bőrödben is jobban fogod magadat érezni. Hidd el, máshogy néznének rád az emberek.


Egyébként emiatt tényleg ne törj le. Én mondjuk ezt a netes 16 éves lányt elengedném, fölöslegesnek tartom ekkora táv mellett azt, hogy próbálkozol nála. Rengeteg hal van még a tengerben, ne ragadj le egynél.

2019. febr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
53%
legyél már egyszer kemény gyerek. Ami kell azért tenni is kell
2019. febr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az nem számít hogy lúzer vagyok-e vagy sem mert akik mellettem vannak azok pont azért vannak mellettem mert ők szeretik, hogy a palotapincsijük vagyok, akit folyton lehet alázni és bántani én meg szeretem hogy bántanak, mert legalább, foglalkoznak velem. De akik belopták a lányt, azok mondjuk pont nem ők voltak. Nekem nincs rengeteg hal a tengerben, volt egy előző szerelmem 4 évig, konkrétan nem tudtam összejönni vele, ott már ténylegesen az egyik közeli barátom lopta el előlem, tehát tudom ez milyen dolog, megtapasztaltam már. Na ott majdnem felkötöttem magam....
2019. febr. 23. 01:14
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem szerelem, csam agyilag egy ovodás szintjén vagy kb. Szerelem testi kontaktus nélkul nem alakulhat ki. Ja, és ehhez a sztorihoz inkább nem fűzök semmit, ha 14 éves lennék írnék, de te már reménytelen vagy 19 évesen.
2019. febr. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
*lennél. Ja és ilyen mentalitással nem csodalom szűz vagy.
2019. febr. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, a pasiknak mindig a qrvák kellenek, utána meg megy a sírás-rívás! Megérdemled, hülyegyerek!
2019. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!