Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a lányt?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve, hogy találkoztam 1 lánnyal, és 1 hétig együtt voltunk egy helyen. Jót beszélgettünk, és nekem nagyon megtetszett. Viszont elcsesztem, ezért nem jöttünk össze, és nem is fogunk már soha. Visziont így már több mint . 1 év után se tudom elkfelejteni. Még mindig iszonyatosan tetszik, konkrétan a tökéletes lány számomra, és az a baj, hogy ha most tetszik egy lány, akkor hozzá kezdem el hasonlítgatni, így nem nagyon tudok összejönni senkivel. Valahogy nagyon el kéne felejtenem, de nem tudom, hogyan...

2019. ápr. 28. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A bűntudatod vezérel. Elcseszted, magadat hibáztatod, ezért mérsz mindenkit hozzá, hogy úgymond jóvá tedd, amit elrontottál. Bocsáss meg magadnak, fogd fel úgy, hogy okkal nem jött össze, ennek így kellett lennie és engedd el, hogy tovább tudj lépni.
2019. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam. Igaz az picit komolyabb volt, mint a te szitud, de lényegtelen. Egy évet bsztam el egy idiótára, már bánom is. Mindenkit hozzá hasonlítottam, hiába próbáltam meg mással, mindig az lett a vége, hogy Ő kell. Aztán az idő megoldotta :) Egyik nap már annyira megelégeltem ezt a szenvedés meg bszkódást, hogy úgy voltam vele, nem érdekel, elengedem. És abban a pillanatban, hogy ezt kimondtam, és komolyan is gondoltam, pár hét múlva jött a következő, akivel azóta is együtt vagyunk. Gondold végig, hogy miért tetszik ennyire, és azt is gondold végig, hogy ez neked jó-e így. Hidd el amikor már túl szr lesz, leteszel róla és vége lesz. Adj időt magadnak, majd jobb lesz :)
2019. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!