Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? (hosszan lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (hosszan lent)

Figyelt kérdés

November-december környékén megyszívattak,h tetszem egy fiúnak akit egyébként nem is ismertem addig. Kérte az osztálytársam, hogy írjak rá a fiúra, mert nem mer rám írni. én mondtam hogy nem is ismerem, először jelöljön be, aztán meglátom. Bejelölt én meg visszajelöltem és mondtam hogy nem fogok ráírni mert ha volt ereje bejelölni akkor legyen ereje ahhoz is, hogy rám írjon. Nem írt rám, viszont felhívott az osztálytársam (aki egyébként az egészt generálta), hogy írjak már rá a fiúra, de egyébként ott van vele és szeretne a fiú beszélni velem úgyhogy ha nem bánom adja. Odaadta a fiúnak a telefont,kérte hogy írjak rá, mondtam hogy nem fogok. beszélgettünk, majd letettük. Egy ideig még mondták hogy írjak rá, majd kisült hogy az egész szívatás volt.

A suliban egyébként szoktam látni. Egyik nap pedig nem tudom hogy de belezúgtam. Nagyon helyes srác egyébként, magas, vékony, sportol, egy évvel idősebb nálam. Állítólag tök aranyos meg kedves,és hogy nem lenne benne semmi szívatásban, másoktól viszont azt hallottam, hogy benne van a hülyülésekben. most egyszerre haragszom rá és mérges vagyok és egyidőben tetszik is.



2019. máj. 3. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem se írj rá :)

Inkább menj oda hozzá, játszad magad kicsit :)

Vagy csak beszélgess vele, majdcsak lesz valami :D

2019. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ááá nem merek odamenni hozzá meg ho átnéz felettem,hol pedig mélyen belenéz a szemembe...
2019. máj. 3. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha rá írnál hogy:

Hali tényleg csak szívatás volt az egész?

De ha ezt se mered megcsinalni akkor megpróbálhatnál vele szemezni és rá is mosolyoghattnál olyankor. Ezzekel probálkozhatnál addig amíg vagy nem megy oda hozzád és beszélget veled vagy nem lesz elég bátorságod ahoz hogy te oda menj.

2019. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a választ! az a helyzet, hogy hétfőn nálunk a suliban van áhitat és verset kell olvasni a végén, és most én olvastam verset (Reményik Sándor: Kegyelem) és amikor felálltam és kimentem, körbenéztem a tömegen és láttam ahogy odasúg vmit a mellette ülőnek és aztán röhög. miután elkezdtem a verset, körülbelül a 3.-4. sor környékén megkomolyodott és figyelt. nem mindig rám nézett de volt amikor igen.



ma a büfében meg észrevett, de elnézett felettem.... :(

2019. máj. 21. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Az is lehet hogy tetszel neki csak nem akarja hogy a haverjai rá jöjjenek vagy nekem legalábbis ez jutna először eszembe ezekről a történetekről. Próbáljmeg jeleket adni neki, mindig mosolyogj rá, meg ilyenek.

Hajrá!😉

2019. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!
2019. máj. 22. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!