Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondhatnám el tapintato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám el tapintatosan?

Figyelt kérdés
Pár hónapja jöttem össze a baránőmmel, akivel egész nap üzeneteket váltunk. Kezdetben még én is élveztem, hogy egész nap a szerelmemmel beszélhetek, azonban azóta leromlattak a jegyeim, és alig töltök időt a családommal. Úgy érzem, hogy jobb lenne csak élőben beszélnénk, és gyorsan lényegretörően elmondanánk amit akarunk. Nagyon szeretem őt, de amíóta együtt vagyunk azóta nincs időm semmire. Hogyan mondhatnám el neki tapintatosan, hogy nem szeretnék ennyit beszélni?( elég sértődékeny típus)

2019. máj. 11. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak így, bátran. Egyébként szerintem jót is tesz a kapcsolatnak az, ha nem beszéltek folyton. Lesz mindig valami újdonság legalább, ezt is mondhatod neki.:)
2019. máj. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írsz folyton vissza neki az nem megoldás?
2019. máj. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2.lehet ha ezt tenné,akkor azon sértődne be,h nem ír vissza neki rögtön,mikor eddig mindig visszaírt!Bárhogy is mondanád neki kérdező,ígyis úgyis megharagudna,szval mondd el neki azokat az érveket,amiket itt felsoroltál,és ha nem érti meg akkor meg ne írj vissza neki folyton,(tudom h ezt írt a 2. is,de most nemmindegy h ezen is besértődik-e?)majd megszokja!
2019. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor megérti
2019. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. máj. 13. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!