Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudnék normális, rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék normális, rendes fiúkat találni? 18/L

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 13:36
1 2 3
 11/22 AttilaLIX ***** válasza:
0%

A 8-asnak irom.....igen,énis úgytippeltem,hogy meleg a kérdező. Az L balmenetet jelent,vagyis arra gondoltam,hogy b..zi a kérdező.

A vàlaszom a kérdezőnek: mindenki normàlis,csak jobb ha a zsàk a foltjàt igaziból megtalàlja. Leforditom.....ha igaz a kapcsolat,akkor mindkét fél IGAZI

2019. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
???? LÁNY VAGYOK B@*DMEG...
2019. jún. 29. 17:37
 13/22 anonim válasza:

A kérdésedből nem derült ki, hogy saját meglátásod szerint milyen fiút keresel.

Lehet hogy eddig csak rossz helyen kerestél.

Mit értesz rendes és normális fiú jellemzés alatt?

Abban azért van realitás érzéked, hogy ma ha valaki komoly párt szeretne találni, akkor nincs nagyon könnyű dolga. A reményt viszont sose add fel, hisz fiatal vagy és biztosan találsz majd olyasvalakit aki kielégíti azokat az elvárásokat, amelyeket támasztasz.

Vannak még rendes és normális srácok. Hidd csak el. :)

2019. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Hol? Hát a barátzónában. :D
2019. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 De La Cruse ***** válasza:
48%

Ha így állsz hozzá, hogy a fiúk nem normálisak és nem megbízhatók, akkor a normális és megbízható fiúk a hozzá állásod miatt messzire elkerülnek téged.

Az emberi lét alapja a szeretet.

Ha rögtön szeretetlenség és lenézés jön ki belőled akkor normális ember nem fog veled foglalkozni mert teher lesz még beszélgetni is veled nem hogy mélyebb kapcsolatot kialakítani.

2019. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Elvileg én normális vagyok, ha gondolod rám írhatsz és beszélgethetünk. :)

25/F

2019. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Mi normális a mai világban. Ugye kinek mi. Tökéletes pasi nincs mindig lesz valami amit el kell viselni. olyan pasit keress ahol elfogadhato a mennyisége annak ami nem nagyon tetszik neked. Ha elbirod viselni és ő is téged az már jó.
2019. júl. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Én normális rendes fiú vagyok még is úgy belém tud 1-2 lány lelkileg gázolni :/ Kezdek remény vesztett lenni.
2019. júl. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
gyk-n akár.
2019. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

Én, mikor hosszú távra kerestem kapcsolatot, feltettem magamnak a kérdést, mi az a hobbi, amit annyira szeretek, hogy akár életem végéig tudnám csinálni? A Kék túra, kirándulás volt az én válaszom.

(A motorokat nem szeretem különösebben, nem lelkesedem a testépítésért sem, úszni csak annyira tudok, hogy nem süllyedek el.. Ezek például olyan dolgok, amikért nem tudnék annyira rajongani, mint "Ő".) Szóval pár hónap múlva befizettem egy 4 napos Kék túrára és ott találkoztam egy fiúval, aki 3 év múlva elvett feleségül. Nagyon tetszett a kapott válaszaid közül az, amiben azt írják, hogy ne vegyél figyelembe olyan dolgokat, amin úgysem tud változtatni. Tetszett ez a válasz, mert az én férjem sem egy 'katalógus pasi'. Persze én jóképűnek, szexinek tartom, soha nem szokott ápolatlan lenni és olyan szép kisfiunk van, hogy nem tudok a lépcsőházból úgy kimenni, hogy ne dícsérné meg egy szomszéd. Szóval tessék szépen az átlagos pasiknak is esélyt adni, mert igazi kincsek bújnak meg köztük. 30/L

2019. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!