Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lányokra van szüksége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokra van szüksége egy tinédzser fiúnak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nem volt még barátom.Gondolkoztam hogy ennek mi lehet az oka és elkezdtem diétázni egyelőre remekül haladok vele már 4 kilóval kevesebb vagyok pedig még egy hónap sem telt el hogy elkezdtem.Nagyon szeretném már azt érezni hogy valaki szeret, törődik velem, de úgy gondolom ,hogy addig ameddig nem adom le a felesleges kilókat addig nem lesz nagy sikerem. Most viszont kiváncsi vagyok ,hogy nektek mint tinédzser fiúknak , külsőleg belsőleg milyen lány jön be.Egyet kérek ne álszenteskedjetek avval, hogy csak a lélek a fontos , mert mindenki elöször a külsőt nézi meg,abba szeret bele, utána ismeri meg jobban az adott ember lelkét.

2019. júl. 7. 21:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
87%
Olyanra, aki nem akarja nálam jobban tudni, hogy nekem mi a fontos, és mi tetszik.
2019. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
#1 nagyon adom!😅😅😂😂😂
2019. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Én is 16 éves lány vagyok, viszont vékony, homokóra alkat, mégse volt még sose senkim, és nem úgy néz ki hogy lesz is mostanság 😅

Szóval szerintem úgymond tényleg nem a testalkat a fontos hanem a személyiség, mert pl van akinek a telt lányok jönnek be. Tudom nem egészen ez volt a kérdés meg igazából fiúkhoz szólt de azért gondoltam leírom 😂

2019. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 gooku ***** válasza:
57%

Nem tudom felfogni épp ésszel, hogy ez a barát/barátnő téma már mindkét nem oldalán hatalmas nehézséget okoz. -.-""

Hallgass az előttem szólókra! :)

2019. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Milyen lányokra? Olyanra mint te! ;) Én 16 éves korom körül odavoltam az olyan lányokért, akik kedvesek, aranyosak, segítőkészek, barátságosak voltak. Ápoltak, nem félnek felvenni tömegruhákat, meg bátrak is picit. Meg persze csinosak voltak.:3 Nem kellett anorexiásnak lenniük. Azokat soha sem szerettem. Nem baj ha egy lányon van mit fogni, fenék, pici has, vagy láb. :D Az a lényeg hogy jól nézzen ki összességében. Nem baj ha egy 160cm magas lány 50-65kg szerintem. :) A lényeg azon van, hogy ápolt legyen egy lány, legyen egy pici önbizalma, és legyen nőies. Remélem tudtam segíteni! Én mivel alacsony vagyok így hiába tetszettek nekem a 170-175cm-s lányok is akár :D magam 163cm-jével. 19/f
2019. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként érdekesnek tartom mikor egy normális, átlagos/ átlagon felüli lánynak még nem volt/nincs párja. :D Aranyosnak tartom ezt. -utolsó voltam.
2019. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bunkóság ilyet kérdezni, milyen testalkatra kezdtél el diétázni(kg/magasság)? Mert nem biztos, hogy az mindenképp kell de ha te így jobban érzed magad akkor ok
2019. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg:

lehetőleg 170cm alatt, a kg nem érdekel ha 75-nél kevesebb de nem anorexiás(legyen mit fogni azért)

Hajszín, szemszín általában pont nem érdekel, hogy milyen


Belső(jobban számít [kb 70%]):

Ne legyen buta mint a föld tehát lehessen vele beszélgetni normálisan és ne csak egy igen/nem legyen mindenre a válasza, legyen mindenről saját véleménye

Ne legyen túl komoly, lehessen vele viccelődni az meg mégjobb ha a feketehumort is érti

Ne legyen bunkó másokkal velem meg főleg ne(a piszkálódás nen bunkóság)

Ha valaki nem jó valamiben akkor ne lenézze, hanem inkább segítsen neki

Ne legyen ilyen divat depis


Ja és most kb ennyi ami eszembe jut

2019. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Ja és 16f
2019. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
+ne cigizzen, ne legyen minden második mondatban, hogy g * c i meg f* sz o m (máshogy nem engedi kiírni)
2019. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!