Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindenki csak szexet akár?

Figyelt kérdés

Messengeren eléggé "sokan" szoktak rám írni ismerkedés céljából...amivel igazából nem is lenne bajom ha nem a 22+os korosztály találna be állandóan. Múltkor is egy 36 éves pali szeretett volna ismerkedni és olyanokat írt hogy majd ő mindent megvesz nekem stb. Remélem mondanom sem kell hogy tiltottam.

Hébe-hóba előfordul hogy egy-egy korombeli srác is rám ír viszont ezek csak szexet akarnak vagy már a második nap ismertsége után azzal jönnek hogy szerelmesek ami engem kiborit hisz két nap beszélgetés nélkül és személyes tali nélkül hogy tudsz beleszeretni bárkibe is? Vagy talán csak én lennék túl maradni és a mai modern világban már ez a normális? Az osztályomban vannak olyan lányok akiknek 22+os pasijuk van. Akkor ilyen korban az a 6 év kor különbség sem sok? Tudom hogy az ilyen idős férfiaknak vannak úgymond elvárásaik olyan téren én viszont 16 éves ként még nem szeretném elvesziteni a szüzességem..es ha ezt elmondom a valamelyik "hodolomnak" akkor ez szokott az a pont lenni hogy azt mondja fejezzük be a beszélgetés vagy éppen az a pont ahol megprobal meggyőzni arról hogy 16 évesen már nem korai elvesziteni...Általában ezeket is tiltani szoktam. Lehet velem van a baj a túl maradias felfogasom miatt?

Ha bárkit is megismernék még mielőtt azt mondanám hogy tetszik nekem hogy beleestem szeretnék elmenni vele randizni és megismerni a valós személyiségét is hisz a neten mindenki másnak mutatja magát mint ami. Nem szeretem elsietni a dolgot... Ezért ha valaki már két nap beszélgetés után azzal jön hogy mennyire szerelmes lett belém és hasonlók már nem lesz kedvem hozzá...Szerintetek miért van ez? És mit tudnék tenni hogy ez ne így legyen?


UI:Bocsánat ha kissé zavaros lett remélem azért így is érthető. Illetve a fogalmazási és helyesírási hibák miatt előre is bocsánatot kérek!


Köszönöm szépen ha vegig olvastad!



2019. júl. 28. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Akik chaten írnak a másikra, azok általában csak szexet akarnak. Azokkal úgy se érdemes kezdeni. Lehet van egy-két normális, de ennyi.


Nem vagy maradi. 16 évesen még fiatal vagy, nem kell sietni a szüzesség elvesztésével.


Csak azt teheted, hogy nem messengeren próbálsz ismerkedni.

2019. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Igazából amit most csinálsz az szerintem nem rossz, aki nem egy vonalon van veled, azzal nem beszélsz tovább és a pedóknak sem adsz utat. Tudom, NAGGGGYON idegesítő amikor mindenki hátsó szándékkal ismerkedne, de ahogy az #1-es is leírta, a neten nagyjából csak ezzel fogsz találkozni. Ne kövesd az osztálytársaid példáját, szerintem jobban jársz, ha ismerkedsz is és a korcsoportodban maradsz :D

Sok sikert stb... stb...

2019. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó emberek találnak meg, nem kell aggódnod. Megváltoztatni emiatt a saját értékrendedet meg fölösleges, főleg hogy teljesen normális. Csak kitartást.
2019. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Akkor add meg nekik amit akarnak. Te is biztos akarod, úgy csinálsz mintha a szexet a nő nem élvezné lol
2019. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
#4 Nem csinál úgy, csak nem akar mindenféle jöttment pedofillal lefeküdni lol
2019. júl. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!


Kedves #4!

16 évesen nem fogom semmi kis jött ment embernek beadni a derekam. Egyértelmű hogy azok a férfiak csak szexet akarnak és ilyen téren csak kihasználnának és úgy tekintenek rám mint egy játékra. Hát köszönöm szépen de én ebből nem kérek! Nem érdekelnek az egyejszakas kalandok és aki már rögtön olyannal ír rád idézem "Dugjunk" "Ha fizetek lefekszel velem?" "Nagyon szép vagy nagyon szívesen megb.sznalak" stb nem hiszem hogy komoly kapcsolatra vevő lenne. Ennyi idősen én nem fogok bele menni ilyen dolgokba (persze a későbbiekben sem szeretnék sima egyéjszakás kalandokat ami nem tudom mennyire normális már a mai világban de ez van) és ha úgy nem kellek senkinek hogy egyenlőre szeretném megorizni a szüzességem hát oké.

2019. júl. 29. 05:04
 7/13 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Sztem egyáltalán nem veled van a baj.A messengeren nem fogsz magadhoz illő srácot találni.Mellesleg csodállak, hogy így gondolkozol, ez ngr becsülendő.Én 19 éves vagyok, és szűz.Ugyanúgy csinálom mint te.Engem se érdekelnek ilyen alakok, akik csak szexet akarnak.Inkább maradok szűz, minthogy beadjam a derekam az első jötment baromnak.

2019. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Alapvetően nem baj a 6-8 év körkülönbség, lehet belőle egy szép kapcsolat, sok példa van rá. :)

Itt az alapvető mentalitásról, vágyakról beszélünk.

Pl. szerintem a szex egy jó dolog. Viszont nem szabad, hogy egy kapcsolat mozgatórugója legyen. Inkább a kapcsolattal együtt járó esetleges jó, de maga a kapcsolat érzelmekre, belső tulajdonságokra és szeretetre épül.

Ellenkező esetben bukásra van ítélve.

Ezért én pl. szinte akármeddig képes vagyok várni egy lányra ezen a téren, legyen ő 16 vagy 26 éves, mert nem az motivál, hogy mikor tehetem már be, hanem inkább az, hogy vele lehessek.


Szóval ez is emberfüggő szerintem. Kitartást kívánok a sok kellemetlen alakhoz! :)


24F

2019. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nevezzük maradias felfogásnak. Valaki ezt a maradias felfogásod nagyon fogja értékelni.

Nem akar mindenki szexet, csak légy kitartó, és őrizd meg ezt a felfogásod.

21F

2019. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó. Szerintem nem maradias a kérdező, csak egyszerűen még nem áll készen rá.

Én is így voltam vele, az első jött mentnek biztos nem adom oda magam.

2019. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!