Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindenki csak szexet akár?

Figyelt kérdés

Messengeren eléggé "sokan" szoktak rám írni ismerkedés céljából...amivel igazából nem is lenne bajom ha nem a 22+os korosztály találna be állandóan. Múltkor is egy 36 éves pali szeretett volna ismerkedni és olyanokat írt hogy majd ő mindent megvesz nekem stb. Remélem mondanom sem kell hogy tiltottam.

Hébe-hóba előfordul hogy egy-egy korombeli srác is rám ír viszont ezek csak szexet akarnak vagy már a második nap ismertsége után azzal jönnek hogy szerelmesek ami engem kiborit hisz két nap beszélgetés nélkül és személyes tali nélkül hogy tudsz beleszeretni bárkibe is? Vagy talán csak én lennék túl maradni és a mai modern világban már ez a normális? Az osztályomban vannak olyan lányok akiknek 22+os pasijuk van. Akkor ilyen korban az a 6 év kor különbség sem sok? Tudom hogy az ilyen idős férfiaknak vannak úgymond elvárásaik olyan téren én viszont 16 éves ként még nem szeretném elvesziteni a szüzességem..es ha ezt elmondom a valamelyik "hodolomnak" akkor ez szokott az a pont lenni hogy azt mondja fejezzük be a beszélgetés vagy éppen az a pont ahol megprobal meggyőzni arról hogy 16 évesen már nem korai elvesziteni...Általában ezeket is tiltani szoktam. Lehet velem van a baj a túl maradias felfogasom miatt?

Ha bárkit is megismernék még mielőtt azt mondanám hogy tetszik nekem hogy beleestem szeretnék elmenni vele randizni és megismerni a valós személyiségét is hisz a neten mindenki másnak mutatja magát mint ami. Nem szeretem elsietni a dolgot... Ezért ha valaki már két nap beszélgetés után azzal jön hogy mennyire szerelmes lett belém és hasonlók már nem lesz kedvem hozzá...Szerintetek miért van ez? És mit tudnék tenni hogy ez ne így legyen?


UI:Bocsánat ha kissé zavaros lett remélem azért így is érthető. Illetve a fogalmazási és helyesírási hibák miatt előre is bocsánatot kérek!


Köszönöm szépen ha vegig olvastad!



2019. júl. 28. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
na még egy feminista...
2019. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
84%
Miéet lenne maradias? Azért mert várni akar? Sztem ezzel semmi gond sincs.Nekem van olyan ismerősöm akinek 25 évesen lett az első barátja, vele vesztette el a szüzességét és most 28 évesen ment hozzá feleségül, és várják az első gyermeküket.A másik ismerősömnek 24 évesen lett az első barátja, szintén vele vesztette el, és idén lesz az esküvőjük.Sztem igenis meglehet találni a hozzád illő párt.Igából döntsd el magad, hogy meddig is akarsz várni.Nem kell az első srácal ágyba bújnod, de ismerkedj.Fiatal vagy még.
2019. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt akarta jelenteni tök m1 milyen felfogásnak nevezzük, én nagyra értékelem ezt a felfogást, ezért írtam, hogy őrizze meg.
2019. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!