Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depressziósabb magányos ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziósabb magányos ember ként hol ismerkedtek? 18f

Figyelt kérdés
Anotalk szörnyű, csoportok tele vannak kicsit se elfogadó emberekkel
2019. szept. 28. 19:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Depressziósként először próbálkozz alkalmival, ne egyből párkapcsolattal.
2019. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
77%
A társfüggőség az az kodependencia vagy depedens személyiségzavar egy mentális betegség. Amit lehet kezelni.
2019. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Szia 10-es, mindegyiken voltam, tinder 5 perc után láttam ugyan olyan gusztustalan ahogy gondoltam, anotalkon elnyomnak, nem beszélgetnek vagy nem talál senkit, a badoo pedig tele van ribikkel, aki nem az sem ír vissza.. :(
2019. szept. 28. 20:10
 14/36 A kérdező kommentje:
Alkalmival, persze! Hülye!
2019. szept. 28. 20:11
 15/36 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor maradt itt Gyakorin vagy élőben.(10esvoltam)
2019. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Inkább gyakori.. Próbálkozok próbálok nyitott lenni, de sokan vissza sem írnak, most például rámírt valaki, akivel kedves voltam, tegnap elment ma már nem írt, véletlen rámírt nem tudta ki vagyok, most meg igazi tapló paraszt.. Na, ilyenek találnak meg.. Csak szeretnék boldog lenni úgy hogy nem egyedül vagyok, nem tudom miért lettem ilyen selejtes hogy nekem egyedül kell megdöglenem..
2019. szept. 28. 20:14
 17/36 anonim ***** válasza:
Hát akkor írj rá sok emberre azt majd az egyik vissza válaszol
2019. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem aki hónapokat tölt el azon hogy keressen társat ott valami nem okés. Általában az olyan emberek lesznek ennyire rákattanva a társkeresésre akik kisgyermekkorban nem kaptak elég szeretetet,feltétel nélküli szeretetet és ezt keresik másokban. Ott náluk rossz volt a szülő-gyermek kapcsolat.
2019. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki megérdemli , hogy boldog legyen. Ebben te sem vagy kivétel.

Én elmentem olyan helyekre, eseményekre amelyek engem érdekeltek és ott lehetőségem nyílt megismerni más embereket. Nem lehet rögtön már a közepébe vágni. Meg kell ismerni a másikat és ha minden jól megy a többi jön utána. ☺

2019. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
De ha beszélgetni sem akarnak, igy könnyű megismerni..
2019. szept. 28. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!