Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depressziósabb magányos ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziósabb magányos ember ként hol ismerkedtek? 18f

Figyelt kérdés
Anotalk szörnyű, csoportok tele vannak kicsit se elfogadó emberekkel
2019. szept. 28. 19:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz szerintem ne is menj nem kell az neked.(29es vok)
2019. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Voltam, mert gondoltam melózni kellene lassan (amikor volt barátnőm még igy gondoltam) és mivel emberek közt nem vagyok meg gondoltam segit, de ha kibeszélem hogy gyerekkoromtol nekem ilyen olyan szar volt a magány, meg lerajzolom, nekem ez szart se segitett, inkább irritált, nem azért mert menni kellett hanem mert volt egy biztos időpont egy napomba amire fixen oda kellett érni, és az ilyen engem irritál az ilyen esetekbe
2019. szept. 29. 21:08
 33/36 anonim ***** válasza:
Oh értem. Hát akkor nem tudok több tanácsot bocsi (29vok)
2019. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Itt próbálkozok, de valamiért nem találok senkit.. Még beszélgetni is nagyritka
2019. szept. 30. 15:01
 35/36 anonim ***** válasza:
Voltam/vagyok ilyen helyzetben, ha gondolod írj rám privátban, megosztok néhány személyesebb tapasztalatot, hátha segíthet :)
2019. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"Egy depresszióban szenvedő embert nem érdekli a párkapcsolat. Aki tényleg ebben a betegségben szenved az nem ismerkedik,mert nem érdekli semmi. Szerintem inkább csak divat depressziós vagy,vagy pedig magányos vagy. De depressziós egyáltalán nem."


Ez úgy ahogy van hülyeség. Egy depresszió nem úgy működik, hogy hopp depressziós vagy, 0 életkedv, aztán hopp elmúlik és újra jó a kedved...

2021. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!