Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon zárkózott vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zárkózott vagyok, és álomvilágban élek! Hogy szerezzek magamnak egy olyan fiút aki komolyan venne?

Figyelt kérdés
Mellesleg 16 éves leszek, de 151 cm vagyok és 42 kg...szóval elég pici vagyok és mindig 12 évesnek hisznek a velem egykorúak. Viszont magyon érett gondolkodásom van, komoly embernek tartom magam. Szeretem a romantikát nagyon! Hogy tudnék elszakadni a kis "világomból" és élni a valós életet?

2019. okt. 23. 22:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
2es vagyok, Ugyan ebbe a helyzetbe vagyok, nem feltétlen tökéletes tanácsot adtam. De tény hogy bulizni a majmok járnak el, akik a seggüket rázzák, és az alapján amit írt én inkább megvédeném azoktól a fajta emberektől, plusz a hozzád hasonló bunkó fajzatoktól. Nem hiányzik hogy még egy normálisnak tűnő lányból olyan magamutogató fajta legyen, aki elmegy bulizni leissza magát hadd ne soroljam. Foglalkozz a saját dolgoddal, én neki írtam a "tanácsokat".
2019. okt. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 October15 ***** válasza:
72%
11.: Akkor te se voltál még buliban. :D Hallottál már arról a dologról amit úgy hívnak hogy egyetem? Na oda általában nem retardáltak járnak [vagy hát de, de őket kibasszák 1-2 félév után :D] és láss csodát mégis buliznak az emberek. Marhára nem ezen múlik. + Egyáltalán nem kell ugyanakkora nyomorultnak lennie a kérdezőnek is mint te vagy. :) Kérlek ne erőltesd rá a beteg, nem picit pszichológus érett világképed másokra.
2019. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Ketteske, a fajzat itt csak te vagy, komoly problémákkal a kis makknyi agyacskádban. Lehet, hogyha kimásznál a barlangodból a fényre, és érne valamilyen inger az életben, akkor nem szorulnál rá arra, hogy itt gyakorin csajozz ilyen szánalmas lúzer módon. Bulizni kultúráltan is lehet ám. A "tanácsaidnak" pedig inkább olyan szaga van, mintha ezt a lányt próbálnád a te megnyomorodott világodba berántani, hogy ne csak egyedül te legyél ilyen életképtelen, ezzel is vígasztalva magad.
2019. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, ti akkora barmok vagytok, hogy én szégyenlem magam! :D Engem szidtok, mikor pontosan tudjátok hogy mire értettem a bulis dolgot.. De ha értetlenek vagytok az már nem az én bajom, persze, ti így nőttetek fel, anyuci így nevelt (vagy pont az az hogy nem) inkább így egy normális megjegyzést se várok el tőletek.
2019. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
Ja, hát persze, várható volt, hogy ilyenkor jön az érvek nélküli fröcsögés és mutogatás. Miért vagy ideges és frusztrált?:) Amit írtál azt nem lehet félre érteni, mostmár hiába próbálsz meghátrálni. Nem tudom feltűnt-e, de te barmozol engem, te majmozol, és fajzatozol engem. Ja, és kettőnk közül én szoktam buliba járni. Akkor most ki is a primitív? Igazad van egyébként, én sem vártam tőled többet. Olyan vagy mint egy nyitott könyv, már előre tudni lehet az összes reakciód.
2019. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, hát most hova szarjak.. Járj buliba, büszke lehetsz magadra.. Szó sincs arról hogy meghátrálnék barátom, szó sincs róla. Csak próbáltam a pici agyatoknak elmagyarázni hogy mit értettem az alatt amit leírtam. És persze, aki bunkó annak csak nem fogom azt mondani hogy jajj de kedves, lehet otthon családdal így beszélsz és simogatást kapsz cserébe, de itt biztosan nem fogsz, tőlem meg pláne'.. Írtam amit írtam, nem neked, fogadd el, tedd túl rajta a kis lelked és ennyi. Vagy ha alkoholistát akarsz csinálni a kérdezőből is vagy hasonló, akkor csak hajrá, ha van esze úgy sem megy bele olyan dolgokba amit nem akar :)
2019. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Hobbijaid közül választhatnál, hogy melyik a legfontosabb a számodra aztán meg ott ismerkedhetnél néhány (igen néhány nem pedig egy tucat) sráccal/csajjal és máris lenne egy olyan társaság ahol barátokat szerezhetnél.. Nem a mennyiség hanem a minőség számit.. Az emberek szerepeket játszanak te se fedd fel az igazi, önmagad de ne is mutass többet mint ami vagy.
2019. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Hát ketteske, ez mind szép és jó amit leírsz, de konkrétum még mindig nem hangzott el, csak kapálózol. Na, akkor hogy értetted meséld el nekem. Kár, hogy a két bites agyaddal fel sem fogod amit írok, de abba sem gondolsz bele amit te írsz. Nálad a bulizás még mindig egyenlő az alkoholizmussal ezt most is leírtad meg az előbb is. Akkor mi a gyászkenetet akarsz megmagyarázni? A baj az, hogy te is tudod hogy síkhülye vagy, csak egyszerübb másra ráaggatni mint bevallani magadnak, hogy tévedtél. Ez az ami miatt egész életedben lelkiszegény, önbizalomhiányos kis pondró leszel. Az első válaszomban nem voltam bunkó, csak rátapintottam a lényegre, ami neked szarul esett, és azóta vergődsz meg a neveltetésem kritizálod. De mostmár tényleg bunkó leszek... Akkor te milyen neveltetés kaptál ha ekkora selejt vagy érzelmileg és értelmileg is? Ne csodálkozz ha úgy beszélnek veled mint egy kutyával, ha te döntöttél úgy hogy a kutya létet választod. Az álönérzettel sem mész semmire mert mint mondtam nagyon átlátszó. Inkább gondolkozz el magadon ahelyett, hogy itt fröcsögsz, hátha egyazer lesz valódi személyiséged is, és akkor talán összejön egy értelmes párkapcsolat is. Én nem a bulizókat vetem meg, meg azt aki hétvégente megiszik 5 sört, hanem az ilyen akaratgyenge nullákat, akiknek mindig más a hibás a saját nyomorukért.
2019. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, végig se olvastam őszintén szólva a próbálkozásodat, egyszerűen nem érdekelsz :) Az első 2 mondatot viszont elolvastam, most a miatt szenvedsz mert képtelen vagy értelmezni amit írtam. Hát, talán ha elolvasod még egyszer és megpróbálod a kis buksiddal értelmezni, és nem egy kérdés alatt nyomod a nyomorod, akkor talán lesz egy kis időd hogy felfogd a lényeget. Azért mert a legtöbb korabeli olyan, még neki nem kell olyanná változnia, csak önmaga lennie és nem pedig beállni a sorba a többi idióta közé és mások miatt megváltoznia az életét, csak azért hogy legyen aki befogadja. Ezt elmondtam neki privátba is, vagy érdekli vagy nem, én az őszinte véleményem mondtam el, minden féle rossz indulat nélkül, csak a magad fajta nagyon "okos" emberkék mindíg mindenbe a rosszat látjátok és beleköttök mindenkibe ezen az oldalon is mert ilyen szinten élettelenek vagytok. De ha neked ez okoz örömöt, akkor hajrá. Csak velem már nem tudod tovább csinálni. Ha pedig pattognál még egy sort, akkor inkább írd le privátba, ott még tiltani is tudlak, és nem zavarsz be a random kérdés alá ahova jöttél kötekedni :)
2019. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne akarj elszakadni a világodból, mert neked az a valóság! Mindenkinek mást jelent a "valóság" neked ilyen, élvezd hogy emiatt különlegesebb vagy. Szerintem ez sokkal jobb, én is nagyon élvezem :)
2019. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!