Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon zárkózott vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zárkózott vagyok, és álomvilágban élek! Hogy szerezzek magamnak egy olyan fiút aki komolyan venne?

Figyelt kérdés
Mellesleg 16 éves leszek, de 151 cm vagyok és 42 kg...szóval elég pici vagyok és mindig 12 évesnek hisznek a velem egykorúak. Viszont magyon érett gondolkodásom van, komoly embernek tartom magam. Szeretem a romantikát nagyon! Hogy tudnék elszakadni a kis "világomból" és élni a valós életet?

2019. okt. 23. 22:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20-as vagyok, illetve erre az lehet a megoldás, hogy akkor olyas valakit keresel, akivel a világotok nagyjából passzol. Nem muszàj hogy ugyan olyan legyen, jót tesz a változatosság :)
2019. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ezeket a nethuszárokat meg tiltsd szerintem mert csak megtöltik a válasz szekciót xd
2019. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, nem vagyok én nethuszár, csak szeretek a barmokkal társalogni. Van aki nem tudja a tipikus mai gondolkodással felfogni azt amit én tanácsoltam, mert a mai világba ez a "normális" sajnos. A kérdező meg egy aranyos lánynak tűnt, akkor miért kéne őt is elcseszni hogy "beilleszkedjen" a mai világba, a-helyett hogy önmaga lehetne és csinálhatná amit szeret, amik amúgy tök normális dolgok?
2019. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!