Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van, nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akivel nagyon jóban vagyok/voltam 4 éven keresztül kb minden nap tartottam a kapcsolatot instán vele , személyesen is, nagyon szerelmes voltam belé... Egyik haverommal valamelyik nap találkoztam , és mondta hogy szerelmes ugyanabba a lányba akibe Én! (A vicc az az egészben hogy tudta másoktól hogy Én is szerelmes vagyok abba a lányba) Én erre nem mondtam semmit. Pár napra rá, látom a haverom instáján hogy a komment szekcióba küldözgetik egymásnak a szíveket stb. Teljesen kiakadtam. Felhívtam a “haveromat” és megkérdeztem hogy ez most mi. Erre azt mondta hogy “Õ nem tudta” de mostmár az Õ barátnõje és maradhatok mind a kettõjükkel barátok. Olyan ideges lettem, hogy azon nyomban blokkoltam Õt és törötlem mindenhonnan magamat. Mit tegyek? Nem tudom feldolgozni hogy pont az akiben megbíztam így átver, és most nem tudom hogy mi legyen ezzel a lánnyal. Szó szerint mindennél jobban szerettem... kérlek segítsetek!

17/F



2019. nov. 10. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem próbálnák már meg kibékülni mivel aki 1x hátbaszúr többször is át fog...keress új barátokat akik jobban megértenek és nem szúrnak téged hátba + a kettőjük közötti nagy LOVE nem hiszem hogy sokáig tartani mivel veled jobban tartotta azért a kapcsolatot szerintem olyan 1 hónap után úgy is szakítani fognak és szerintem arra a lányra se hajts..ha eddig nem jártatok szerintem csak barátként tekint rád de teljesen megértem a fájdalmadat...


16L x.x

2019. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Onyx123 ***** válasza:
24%
Verd laposra a fejét úgy hogy élvezzed is!!!
2019. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️ Ment a zöld mindenkinek
2019. nov. 10. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hasonlo volt velem is tavaly. Csak en a lany szerepeben voltam. Tudtam hogy az egyik srac nagyin szerelmes belem, de en semmit nen ereztem iranta, viszont a (legjobb) haverja is beprobalkozott nalam es o tetszett is, meg vonzodtam is hozza. Szoval kavartam a sraccal.

Szerintem felejtsd el a csaj iranti erzeseidet (ne a csajt, mert az nem fog sukerulni). Es a haveroddal bekulj ki, beszeljetek ezt meg. Egy baratsag ilyen miatt ne szakadjon szet. De ne legyel merges rajuk. Ennyi

19\l

2019. nov. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De 4 év alatt mit csináltál? Már rég együtt kéne legyetek. Ne csodálkozz, hogy hogyha nem lépsz, akkor más elviszi.
2019. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van, nem tudod.
2019. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

4 év alatt ha nem történt semmi, nem kezdeményeztél semmit, akkor abból már soha nem lesz semmi (komolyabb).


Jártam én is így, azzal a kiegészítéssel, hogy egy idő után már nem bírtam tovább és bevallottam neki, hogy többet érzek iránta mint barátság. Ő nem érzett többet. Azóta eltelt 4 év, 2 és fél éve gyakorlatilag nem is beszéltünk egymással pl. fb-on. A baráti társaság közös, néha ha van esemény, akkor találkozunk, ennyi. Az elején ezek engem mindig nagyon felzaklattak érzelmileg, manapság már nem. Ezeken a találkozókon ha úgy alakul, beszélgetünk akár kettesben is, egyikünk sem kerüli a másikat - viszont nem is keressük egymást.


Ezek a kilátások várnak rád is. Gyakorlatilag a semmi. (a vele való kapcsolatod)

2019. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!