Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem lett. Mit tegyek? 17F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem lett. Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés

Másfél éve nincs barátnőm.

Egyszerűen elképsztően hiányzik hogy valaki szeressen. Körülöttem minden barátomnak lett kapcsolata, és valahogy mindig csak én maradok ki.

Konkrétan mikor meglátok egy aranyos párt legszívesebben elsírnám magam mert egyeszerűen hiányzik hogy én is olyan boldog legyek.

Tudom ez most lehet nem hangzott férfiasan de én ilyen vagyok.

Én az érzelmesebb fajta, jószívű srác vagyok.

Vannak lányok akinek tetszek de sajnos nekem meg ők nem tetszenek. Akik pedig nekem tetszenek vagy van barátjuk vagy nem merek közelíteni feléjük mert félek az újabb kudarctól.

Egyszerűen mindent hajlandó lennék feladni végre azért hogy boldog legyek és legyen egy barátnőm akivel kölcsönösen szeretjük egymást.

Annyi szeretetet tudnék adni egy lánynak!!! De ninvs kinek :(

Hiányzik az hogy legyen akinek azt mondom szeretlek. Hiányzik az hogy valakit átölelhessek, hogy megcsókolhassak. Hiányzik hogy este mosolyogva aludjak el. Hiányzik hogy valaki legyen mellettem.

Belefáradtam ebbe az egészbe. Azt érzem valamiért hogy nem fogok kelleni senkinek.

Fiúk ha valakivel van hasonló az írja le. Illetve lányok írjátok ti le erről a véleményeteket.

Bárkinek kérdése van privátban megteheti.



2018. dec. 19. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj fel magadról hirdetést az újságban, hátha kapós leszel ott?! :)
2018. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
17 éves kis takonypóc vagy még, és egyben érzelmi zsarnok is!! Majd jön egy lány akinek minden mindegy :D
2018. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tinder.


10-ből 9-szer r1bancokba fogsz belefutni, akik csak dugni akarnak, de ne zavarjon. Ha jobb arányt akarsz, akkor ott az OKCupid.

2018. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

17 évesen hova aggódsz emiatt?

Meg komolyan... Ma már minden srác kiemeli, hogy "érzelmesebb"... Ez nem valami előny vagy jelentőségteljes dolog... Ennek normálisnak kellene lennie. Egy ember érez, vágyik kapcsolatra (az ember társas lény), ennyi. De 17 évesen ne akarjunk már mindent feladni a boldogságéet, a szerelemért...

Amúgy meg, ha mulya vagy ahhoz, hogy azoknál a csajoknál kezdeményezz, akkor ne legyen eleged meg ne panaszkodj, hanem fogd magad és szólítsd le őket... Probléma megoldva.

Túldramatizálod a helyzeted.

19/L

2018. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Menő manó43 ***** válasza:
Négyes, alig 2 évvel idősebbként úgy oktatod ki, mint egy, az emberi kapcsolatokból diplomázott professzor? Basszus, ha valaki csak bele akar kötni a másikba, akinek jelen esetben inkább valami pozitívra lenne szüksége, az miért szennyezi a hozzászólásaival az internetet? Eszem megáll....Kérdező, teljesen megértem/átérzem a helyzetedet. Rám is rám tört nem oly régen ez a "barátnő mindenáron" érzés...hogy milyen unalmas így az élet stb...Sok kérdést, sok választ olvastam a témában...Engem talán az fogott meg legjobban, hogy az ember először rakja rendbe saját magát, lelkivilágát, és után eredjen az elérni kívánt cél után. Próbálj bátorságot gyűjteni, önbizalmat! Gondolkodj pozitívan, optimistán: "Majd meglesz az, nem kell parázni" módon. Ha az ember ilyen stílusban él, az a viselkedésére is kihatással lesz, és bizony ez hozzájárulhat a szerelemben való sikerességhez is. Próbálj ismerkedni...persze, benne van a kudarc lehetősége, de aki nem kockáztat, nem fog semmit elérni az életben.Az is segíthet, ha olvasol kicsit a témában. Szerelem, párkapcsolat tudományú dolgok például. Remélem hogy egy kicsit talán segítettem. 17F (pszichológia irányba készülő szigli gimnazita :))
2018. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ha azt írom, 25/30/40, akkor nem kötsz belém? Elég ilyen kérdés van itt, én sok alatt válaszoltam, normálisan, de minden tanácsra volt kifogás. A srác esetében minden adott, csak az kell, hogy összekapja magát, hiszen nem azzal van a gond, hogy lepattintják vagy ilyesmi, hanem az, hogy nem mer kezdeményezni... Ennyi. Belefáradni meg 17 évesen hülyeség... Az, aki nem totál idióta, tudja, hogy nem itt áll meg az élet, nem most van a legnehezebb időszaka... Leírtam, mit gondolok erről, mert ezt kérdezte... De örülök, hogy neked van kedved veszekedni meg számon kérni rajtam,hány évesen mit gondolok... Véleményem lehet, tapasztalatom lehet, tanácsot adhatok... Ennyi.
2018. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha így segítesz akkor jobb ha jelentkezel a lelkisegély szolgálathoz és megoldódik a túlnépesedés. Nem tudod átérezni, hogy milyen az ha valaki nem tud kezdeményezni, és annak is megvannak az okai hogy miért nem. Hasonló problémákkal küzdök én is, remélem engem is letudsz szólni. én 20 éves vagyok IGEN HÚSZ!!!! Öngyilkos is akartam lenni már magányomban, de nem tettem meg remélem tudsz segíteni hogy megtegyem.
2018. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képzeld el, értem se rajongott senki, ha kezdeményeztem (lányként!) csak visszautasítást kaptam, sokaig senkim nem volt, senki nem volt hajlandó rám sem nézni, évekig önbántalmazással küzdöttem (nem, nem csak pár "karcolás" volt a gond, pszichológushoz jártam atb), és képzeld, nem a tuytimutyi, majd lesz valakid hozzáállás segített, hanem az, hogy valaki azt mondta nekem, szedjem össze magam. Valaki kirángatott abból az állapotból, és most van párkapcsolatom, nem érzem a késztetést arra, hogy bántsam magam vagy öngyilkos legyek... Ennyi. Bocs, hogy szólni mertem.
2018. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!