Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még normális tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális tini lányok 14-19?

Figyelt kérdés

Lehet még találni olyan lányokat, akik nem csak arra mennek, hogy menő legyél és sok pénzed legyen. Csak azért páran azt mondják neki, hogy jól nézz ki. Na meg instára kitesz egy pár képet, érkezik rá sok like. Utána egy idő után túl nagy lesz az egója. És úgy van vele, hogy csak tökéletes fiúval alakít ki köteléket! Mondjuk úgy vettem észre, hogy túlnyomó részt ilyen emberek között. Nem szokott hosszú kapcsolat kialakúlni. Tegnap bulizni voltam, megismerkedtem egy lánnyal egy haveromon keresztűl aki tőlem olyan 45 km-re lakik. De engem nem érdekel! A lány mutatkozott be. Dumáltunk és rögtön megmondta a teljes nevét. Kedves volt. Amikor éjfél lett ölelgetett, puszilgatott. Bementünk táncolni kb 5 percig telefonozott, utána mikor abba hagyta. Felkértem táncólni, nyomtuk is. De haverom mondta, hogy kapjam már le. És a csaj rögtön ott hagyott. Érdekes gondolom, nem azért mosolygott rám meg puszilgatott, stb mert nem tetszettem neki. Miért hagyott ott, mert ez alapján már úgy gondolta, hogy félénk vagyok? Haverommal össze is vesztem ezen. Igaz abba van igazság, hogy talán kicsit az vagyok, De ez akkor nem látszodott. Mivel oda merek menni a lányokhoz, akárhogy utasítanak el, nem halok bele! Én inkább szeretethiányos vagyok! Meg sajnos van egy pár rossz akarom! Nem akarok hülyeséget írni, de ha tényleg vannak olyan emberek akik rosszat akarnak. A lányok pedig ilyenek akkor, hogy találjak magamnak párt? Már kezdek elkésni kicsit a korom miatt is. De inkább a szeretetthiányom miatt Igaz legtöbb lány akivel próbáltam eddig ismerkedni nem helyi volt, mert itt méginkább ilyenek. De sajna ezeknek az embereknek a 80%-a a multam miatt nem szeret, mert 1,5 éve. Elég hülye voltam, és kipróbáltam egy pár alkalommal 1-2 tudatmodit. De azt hitte talán még hiszi rólam mindenki, hogy én keményem tolom. Pedig nem, mostanában nem is akarom, mert nem. olyan jók ezek. Gondolom azért hittek sokan drogosnak, mert valaki ott is kavart. A haverjaim közűl. De én ide is inkább le írom az igazat! A maradék 20% az meg csak úgy szerintem szimplán nem szeret, akármilyen vagyok!

18/F



2020. jan. 1. 18:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 Nem is az ha valakinek számít valamennyire a kűlső. Nekem is számít, illetve egy jó párkapcsolatba az is kell. De azt nem szeretem ha tényleg csak a full tökéleteset fogadja el valaki. És azt sem érdekli, hogy milyen belűlről. Csak fullos legyen kűlsőleg meg menő legyen. És ez leginkább néhány lányra jellemző. Akik közbe sajnos azt tettetik, hogy milyen kis nebánts virágok, hogy utána össze tőrjenek 1-2 szivet! #9 Mégis ki akarna ismerkedni, egy olyan sráccal mint én?!
2020. jan. 2. 14:57
 12/14 A kérdező kommentje:
#9 És amúgy meg találhatja az ember a párját buliban is. Erős tévhit, hogy nem már láttam rá példát is. És nem vagyok jóba a sráccal, meg látott a buliban. És ő hívott oda hozzájuk. Lehet, hogy a haver kifejezés erős volt, de nem is voltam vele eddig rosszba. De akkor is ez qrva aljas volt. Én max azzal csinálnék ilyet akit tényleg utálok. Bár volt alkohol a gyerekbe, de nem mentség! És tudom 14-19 évesen tényleg nem letesz nagyon pénzed. De ezek a lányok úgy gondolkodnak. Ha szüleidnek nincs vagy nem adnak neked elég pénzt. Akkor te nem vagy pasi. De legalább annyit érjél el, hogy istán legyen átlagba min 200 likeod. És nézz ki vagy úgy mint egy 70 kg-s budy builder. Vagy mint egy páwa.
2020. jan. 2. 15:08
 13/14 anonim ***** válasza:

#9es vagyok és nem úgy értettem hogy bulikban nem szövődöhetnek normális szerelmek,csak ahhoz az embernek eléggé nyíltnak kell lennie,elég bátornak,érdeklődönek és szociálisnak.

Gondolom én legalábbis.

Most én az ismeretségi körökből kiindulva egyik sem nézi meg hogy kinek mennyi lájkja vanxd


Ne legyél ennyire önbizalomhiányos.🤨

2020. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bulikban keress ilyeneket hanem kávézókban (igen a 14-19 évesek is beülnek egyedül egy kávézóba, legalább is én) és ne hallgass mindig a haverokra. Az se baj ha csak 2-3 randin csókolóztok. Gondolom nem akarod aznap este ágybavinni, szóval nyugodtan csináld a saját tempódban.

17/L

2020. jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!