Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Vagy mit változtassak magamon lányok?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok. Beszélgettem már pár lányal, és szerintük nagyon kedves,jófej srác vagyok. Nem az a bunkó fajta, aki csak arra megy, és megcsalom meg stb... (Eddig 1 barátnőm volt) Én sem tartom magamat bunkónak. Szerintem udvarias, jószivű, hűséges, vicces srác vagyok (Nem,nem beképzeltségből) Sosem szoktam bunkó lenni a lányokkal szemben... sőt, szinte senkivel sem. Szeretek romantikázni, pl bele élni magam egy romantikus filmben, amikor kiülnek e viz mellé a naplementéhez, és ott beszélgetnek, megtörténik a csók, stb... De a lényeg az lenne, hogy normális srác vagyok. De egy lány sem bukok rám. Tényleg, nagyon szeretnék egy hűséges barátnőt, aki mellesleg szeret is, és megbecsül... de tényleg, egy lány sem bukik rám. Lányok, szerintetek mit változtassak? Kérlek, a válaszba a korotokat is irjátok le.

2020. jan. 4. 03:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
Meg a fiúkat se értem"
2020. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!