Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatalok körében teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalok körében teljesen kihalt a régi romantika művészete?

Figyelt kérdés

Röviden:

21 évesen még soha nem volt párkapcsolatom. Teljesen megfogott ez a régi lovagias, romantikus kor művészete. Egy randit úgy képzelek el, hogy virág, bonbon, vers vagy dal + a helyszín. A korombeli lányoknál úgy tapasztaltam, hogy csak egy nagyon szűk kör vevő az ilyen kaliberű dolgokra. Tudnátok segíteni, hogy merre találok ilyen lányokat?



2020. febr. 2. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyen fiúkat manapság nem igen találni. Én örülnék egy hasonló fiúnak, aki udvarias, nőként/partnerként kezel. De az igaz, hogy ez így együtt tényleg sok, pláne az elején.
2020. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11

Nyilván egy első randevúra nem készülnék verssel, dallal, mivel akkor még nem is ismerem az illetőt. Csupán későbbi alkalomra szánom a műalkotásokat.


Ezeket a dolgokat még csak elképzeltem, de szeretném megvalósítani, ugyanis teljesen tapasztalatlan vagyok ezen a téren.😅

2020. febr. 9. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!