Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiúnak/férfinak sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak/férfinak sem vagyok szimpatikus. Miért?

Figyelt kérdés

Nem bunkózok senkivel, viszont pofátlanul őszinte vagyok, ha valami nem tetszik, kimondom. Talán emiatt (is) utálnak, de akkor miért mondja mindenki azt, hogy fontosnak tartja az őszinteséget? Példamutatás az megy ezerrel, csak ha valaki erre rákontrázik, már tuskónak lesz elkönyvelve. A félreértések elkerülése érdekében, nem vagyok buta, s nem szólogatok be senkinek, mindenkinek próbálom meglátni a jó oldalát, és általában sikerül is. De ha véleményt kérnek, akkor nem kímélek senkit és kemény vagyok, mint a Tesco-s zsömle.


Persze, ha én kérek véleményt, nem sértődöm meg, amennyiben a másik fél tanúsítja/bizonyítja, hogy nem a rosszindulat beszél belőle. Ééés, hát, sokan nem tudnak azonosulni a gondolatmenetemmel, talán ezekből kifolyólag, vagy nem tudom. Szerintetek mi lehet a probléma forrása? 18L


2020. febr. 7. 13:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
23%
18-as vagyok, ahogy a 19-es válaszodba írtad, ugyan ez vagyok :D Ha szeretnél beszélhetünk, tudom milyenek a fiúk is a neten..
2020. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

". De ha véleményt kérnek, akkor nem kímélek senkit és kemény vagyok, mint a Tesco-s zsömle."


Itt a baj. Nem az öszinteségeddel van a baj,hanem a keménységgel van a baj.

2020. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Jól van, azért a zsömlét is be lehet törni!
2020. febr. 7. 19:31
 24/24 anonim ***** válasza:
Adj hozzá egy kis vizet, hogy megpuhuljon. Esetleg csinálj belőle fasírtot.
2020. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!