Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



21/F



2020. márc. 30. 00:05
1 2 3 4 5
 1/42 Miss Endzsi ***** válasza:
66%
Azt hittem valami 14 évestől olvasok, neked már lehetne térlátásod.
2020. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Miért lennék 14 éves?? Nem csak nekik van gondjuk a társkereséssel!
2020. márc. 30. 00:16
 3/42 A kérdező kommentje:
Térlátásom meg van nem értem mire gondolsz
2020. márc. 30. 00:20
 4/42 anonim ***** válasza:
45%
Lehet például azért mert csak utcán próbálsz ismerkedni. Én például alapból kedves lánynak tartom magam, de nem szeretem ha utcán szólítanak le. Olyankor megyek valahova, áltapában sietek és nem igazán van kedvem/időm ahoz hogy feltartsanak. Ezen kívül sokan bizalmatlanok (szerintem nem is alaptalanul) random vadidegenek felé.
2020. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Thispain ***** válasza:
40%

Egyrészt, az élettől ne várj semmit, mert az élet, mint személy nem létezik. Hacsak nincs olyan ember, aki ad neked valamit, csak azt kaphatod meg, aminek megszerzésére képes vagy. Emellett attól, hogy valami nem a te hibád, a legtöbb esetben tehetsz ellene.


Hogy a kérdésedre kérdéssel feleljek, ha divatos, menő ruhákat hordanál, és 3 hetente fodrászhoz járnál, hogy menő frizurád legyen, buknának rád a csajok?


Egy ellentmondás a leírásodban ezt kétségessé teszi egyébként:

- "még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt"


- "Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias."

2020. márc. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Mivel a lányok 99%-a felszínes és/vagy anyagias tapasztalatom szerint ezért biztos jobban buknának rám de engem ez nem érdekel mert én nem fogok senki kedvéért más lenni, engem magamért szeressenek
2020. márc. 30. 00:48
 7/42 A kérdező kommentje:
Korábban próbálkoztam a középiskolában de ott se volt szerencsém, akár ismerőshöz akár ismeretlenhez mentem oda
2020. márc. 30. 00:55
 8/42 anonim ***** válasza:
21%
Kinek kellenél ha annyira meg vagy keseredve hogy gyakori kérdéseken síránkozol?
2020. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
69%
Küldj már egy képet. 200-bol egy se jött össze, akkor ott valami nem stimmel.
2020. márc. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Thispain ***** válasza:
11%
Szólítottál le olyan csajt, akit nem gondolsz anyagiasnak, és felszínesnek?
2020. márc. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!