Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



21/F



2020. márc. 30. 00:05
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Mégis hol siránkozzak ha igazságtalan az élet??? Egy csinos kedves nő jár minden férfinak de nekem mégse ...
2020. márc. 30. 00:59
 12/42 A kérdező kommentje:

Thispain azt ránézésre nem látom... de mivel mindenki elutasított ezért biztosra veszem hogy mindegyik anyagias és felszínes. Azért 99-t írtam 100 helyett mert nem akarok általánosítani.


Képet nem küldök.

2020. márc. 30. 01:00
 13/42 Thispain ***** válasza:
38%
Általában milyen szöveggel szoktál odamenni a csajokhoz?
2020. márc. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert elutasítottak nem anyagiasak és felszínesek, maximum te nem voltál nekik szimpatikus
2020. márc. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom ez ok-okozat-e, de ez a stílus nagyon nem tesz szimpatikussá, még neten keresztül sem. Pedig nekem elég nagy az ingerenciám, meg férfi is vagyok. A nők erre még érzékenyebbek.

Elhiszem, frusztrálttá tesz a helyzet.

"Egy csinos kedves nő jár minden férfinak"


Nem, nem jár senkinek alanyi jogon semmi. Sehol sem.

Mindenért tenni kell.


Egyébként a külső is fontos szempont. Nagyon is tükrözi a szellemi igényességet is. Vasalt, tiszta ruha, ápolt arcszőrzet. Tiszta és rövid köröm, komplementer színek stb.

Nem kell túlzásba vinni, de szerintem ezek alap dolgok.

Hiszen szexuális, testi vonzalom nélkül nincs kapcsolat se.

Hiába minden neked a belső, így maximum a barát zónában kötsz ki. Ha nem váltasz ki vonzalmat.

2020. márc. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Teljesen átlagos szöveggel szoktam odamenni a csajokhoz hogy pl. nagyon szimpi vagy feljossz hozzám?


Tudom sok lánynak az lenne az elvárása hogy rögtön étterembe, moziba stb helyekre vigye őket az ember. Vagy ha nem is rögtön akkor a második randin. És persze mindig a férfi fizessen. Ezek után ne mondjátok nekem hogy a nők nem anyagiasak. És oké hogy nem biztos hogy mindenkinek szimpatikus vagyok de hogy több százbol egynek se az csak azért lehet amit írtam, hogy anyagias és felszínes nők vannak kb csak ezen a világon és mivel én nem állok be a sorba, ezert nem is létezek számukra

2020. márc. 30. 03:21
 17/42 A kérdező kommentje:
Rólam meg annyit hogy nem érzem magam elhanyagoltnak. Egyszerűen csak nem érzem azt hogy nekem annyira divatos ruhákban kéne járnom. Szűk farmer helyett olyat hordok aminek vissza kell hajtani az alját. Egyszerű póló és egyszerű edzocipo, nekem ezek a kényelmesek. Ha kicsit nagyobb a kellettenel az nem gond, úgy meg kényelmesebb. Vagy pl ha egy napot vagyok egy pólóban de nem lett se büdös se koszos akkor még felveszem simán másnap vagy akár harmadnap is. Miért ne vennem? Aki nem látott előző nap az meg nem mondana hogy nem frissen mosva vettem ki a gépből. Szerintem ez nem igénytelenség hanem lelemenyesseg. Viszont anno cikiztek emiatt a suliban
2020. márc. 30. 03:28
 18/42 A kérdező kommentje:
Mosakodni akkor szoktam ha érzem hogy büdös vagyok, vagy már korpás a hajam. Ez 3 naponta van általában. Hajam egyszerű rövid fazon mindenhol ugyanolyan hosszú, aztán kb 2 honapig nő de nem csinálok vele semmi extrat. Akkor már zavaróan hosszú lenne ezért megint levágja anyám egyszerű rövidre. Most tudom hogy mindenféle barber shop a divat meg fade hajak, de szerintem teljesen hülyeség az egész. A haj az csak egy haj, ha akarom holnap teljesen másmilyen, ez semmit sem jelent veled kapcsolatban. A lányok mégis ez alapján ítélnek meg és megint eljutottunk oda hogy miért nem felszínesek (és anyagiasak) a lányok
2020. márc. 30. 03:31
 19/42 A kérdező kommentje:
Bocs miért épp az hogy miért felszínesek*
2020. márc. 30. 03:32
 20/42 A kérdező kommentje:
Vagy mondok masik példát amiatt cikiztek. Órát hordok mert jó tudni hogy mennyi az idő. Viszont én nem Casio meg Rolex órát hordok hanem színes műanyag orat. Nekem egy dologra kell, hogy mutassa az időt, arra pedig tökéletesen alkalmas. Telefonon is egyszerű fajta, 15 ezerért vettem 3 eve. Nem arról van szó hogy ne engedhetnek meg drágább dolgokat hisz jol elunk. Egyszerűen csak nincsen értelme szerintem. Ha én ilyen vagyok akkor a lányok miért nem tudnak elfogadni ilyennek, onmagamnak?
2020. márc. 30. 03:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!