Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



21/F



2020. márc. 30. 00:05
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Egyéjszakást keresnék szívesen de ahhoz is ugyanúgy fel kell szedni valakit...
2020. márc. 30. 16:56
 32/42 A kérdező kommentje:
Én egy átlagos gyereknek tartom magam, átlagos külsővel, átlagos jó és átlagos rossz tulajdonságokkal.
2020. márc. 30. 16:58
 33/42 Thispain ***** válasza:

Ha már az öltözködésedet, a hajadat, és a pénzedet a jellemed meghatározó részeként tartod számon, ott már valami baj van.


Egyébként ha egy random csaj az utcán felhívna magához, vagy elhívna sétálni, vele mennél?

2020. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

"Ha már az öltözködésedet, a hajadat, és a pénzedet a jellemed meghatározó részeként tartod számon, ott már valami baj van."


Én ilyet nem írtam.


Ha egy számomra szimpatikus csaj leszólít és épp ráérek akkor simán elmennék vele igen. Nyilván ez nem mindenkinél teljesülne, ahogy nem mindenkinél teljesül fordított esetben sem. De hogy több százból egynél se...

2020. márc. 30. 23:03
 35/42 Thispain ***** válasza:
100%

Valóban nem, viszont az egyik válaszodból idézett részletéből ez jön le:


"én nem fogom feladni önmagamat és utcán járni öltönyben ahhoz hogy felszedjek valami csajt"


Egyébként van egy olyan szállóige, hogy "Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen.". Annak egyébként nagy valószínűséggel két oka lehet, hogy a lányok téged elhajtanak. Az egyik az alapvető bizalmatlanság(cukros bácsi effektus), a másik a kommunikációs stílusod.


A javaslatom az, hogy amikor leszólítasz egy lányt, ne hívd el rögtön sehova. Először beszélgess vele. Ha beszélgetsz vele, a beszélgetés egy pontján már elhívhatod sétálni a lányt, ha éppen ráér. Ha nem ér rá, de szimpatikusnak talál, nagy valószínűséggel odaadja egy elérhetőségét, ha elkéred, és megbeszélhettek egy másik időpontot.


Ha olyan a szituáció, hogy a lány beszélgetni sem ér rá, nagy valószínűséggel hajlani fog az elérhetőség cserére, ha szimpatikusnak talál. A legjobb általában véleményem szerint az, ha annak a szituációnak a végén kéred el a lány elérhetőségét, de ez lehet szituációfüggő.


Nem valószínű, hogy ezzel a módszerrel rögtön becsajozol, de nagy valószínűséggel nagyobb eséllyel fogsz tudni egy lánnyal két szónál többet váltani.

2020. márc. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

"A csajoknak nem érett pasi kell hanem pénz és cicafiú..."


Aha! Apukád is pénzes cicafiú volt, ugye?

2020. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
20-30 éve még máshogy mentek a dolgok ! A mai generáció elkorcsosult anyagias, felszínes xar.
2020. márc. 31. 21:28
 38/42 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a te generációd körül kellene szétnézni :)
2020. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy az generációm ... (is)
2020. ápr. 1. 00:42
 40/42 Thispain ***** válasza:
Mindenki anyagias, és felszínes, kivéve te.
2020. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!