Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



21/F



2020. márc. 30. 00:05
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
100%

Hat figyelj, ezt sem a penz miatt mondom, de az a férfi aki annyira sem ambiciózus hogy legalább a mekibe elmenjen dolgozni, inkább otthon ül az nálam szoba se johetne...

Nezzen ki akarhogy, legyen akarki, legyen barmilyen szovege.

2020. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
De minek menjek dolgozni mikor nem vagyunk rászorulva??? Természetesen nem várom hogy 40 éves koromig eltartsanak, fogok dolgozni az egyetem után. De addig minek?
2020. ápr. 2. 16:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!