Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy sok mindenki...

Miért van az hogy sok mindenki másnak mindig jobb, mint nekem?

Figyelt kérdés
Rossz az életem, mert állandóan csak egyedül vagyok, mert nem kellek senkinek. Vagy akinek kellenék is az is züllött életet él. Én pedig egy normális férfira vágyok, aki tisztelne és megbecsülne, mint ahogy a többséget. Nekem csak rossz párkapcsolatok jutottak, és az se tartott sokáig. Már sok 26 éves házas, vagy élettársa van, vagy gyerekük is van. Én pedig irigykedve nézem őket, milyen jó nekik, mert van aki szereti őket.
2019. okt. 24. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki meg téged irigyel, mert még egyedül is jobb mint egy olyan pasival mint az övé.
2019. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyes nagyon jól prezentálta azt, hogy minden gondolkodás kérdése. Az egyedüllét megtaníthat arra, hogyan szeresd és fogadd el önmagad... ugyanis egy kapcsolatban, hiába szeret a másik fél, ha te nem szereted és nem fogadod el önmagad, akkor teljesen mindegy. Tekintsd ezt az időt ajándéknak arra, hogy dolgozd magadon, dolgozz a kapcsolataidon és meglásd előbb-utóbb be fog toppanni az, akit vársz.
2019. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mind arany, ami fénylik.

Tudom, hogy kívülre csak a csillogást mutatják, de nem hinném, hogy mindenki annyira boldog, mint ahogy eljátssza.

Amíg egyedül vagy, erősítsd meg magad, fejlődj csak magadért. Valósítsd meg az álmaidat. A pasi meg majd jönni fog, de jobb úgy várni, hogy rendben vagy önmagaddal. Sajnos ha önbizalomhiánnyal vágsz bele egy kapcsolatba, és kifogsz egy szemétládát, akkor könnyen bántalmazó viszony lehet a vége.

2019. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

A Suzukis irigyli az Audi-st, mert neki drágább kocsija van. A robogós irigyli a Suzukist, mert neki van autója. A biciklis irigyli a robogóst, mert neki robogója van. A gyalogos irigyli a biciklist mert neki nem telik biciklire. A mozgássérült irigyli a gyalogost, mert ő legalább tud járni...

Ugye érted a lényeget?

2019. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg sosem fogok ki normális nőt, pedig nagyon hiányzik már, hogy szerethessek valakit.
2019. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!