Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Ha megyek az utcán azt látom hogy még a legnyomibb srácok is össze tudnak szedni valami csajt, nekem meg nem jut senki. Ez annyira igazságtalan az élettől. Nem vagyok egy főnyeremény de sok csaj jobban járna velem mint a mostani palijukkal. Ahogy én látom az a baj sok lány nagyon felszínes és/vagy anyagias. Én nem vagyok egy álompasi de nem is mondanám magam csúnyának. Anyagi gondok nincsenek a családunkban de szerintem sok lány csórónak hisz ránézésre mert nem érdekel különösebben az öltözködés és nem "divatos menő" ruhákban járok, csak olyanokban ami épp megfelel a célnak. Fodrászhoz se járok 3 hetente hogy mindig hiper menő séróm legyen! Nekem a belső értékek fontosak, de odáig egy lánnyal se tudok eljutni, mert ha leszólítok valakit akkor mindig elhajtanak. Lehet mondani hogy nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön valaki, de életemben kb 200 lányt leszólítottam már és EGY SEM akart további ismerkedésbe bele menni... nem viccelek ... szánalmas. Az utcán szoktam leszólítani csajokat, máshol sajnos nincs lehetőségem ismerkedni, mert jelenleg nem dolgozok és már iskolába sem járok, de ez nem az én hibám. Hogy szerezzek csajt?



21/F



2020. márc. 30. 00:05
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a legelső probléma a megszólításban keresendő. Ahogy az egyik válaszoló is írta az utca lehet nem a megfelelő hely az ismerkedéshez, de ezenkívül mikor futsz valahova vagy valakikkel, akkor elég kellemetlen lehet egy ilyen megszólítás hogy "Szia, szimpi vagy, nem jössz fel hozzám?".

Meg a másik, hogy szerintem te is külső alapján döntesz és hirtelen, így gondolom te sem szólítasz le egy olyan lányt aki nem nyerte el tetszésedet és őt meg egyből felhívod magadhoz. Számomra is furcsán hatna ha semmi ismerettség oda szólna hozzám ezzel a kérdéssel valaki.

Javasolom a kérdés újrafogalmazását és tudom, hogy nem akarsz senki miatt változni, de alkalmazkodni muszáj lesz.


18/L

2020. márc. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Nyilván én is olyanhoz megyek oda aki tetszik! De én miért nem tetszek senkinek? Egy lány nem is értheti ezeket a problémákat mert nekik csak fel kell venni valami szűk kivágott ruhát és egész nap tapadnak rájuk a pasik. Meg arra is aki csúnya vagy dagadt.


A szövegről. Elsőre talán furcsán hathat de ha nem egyből elutasító választ kapnék minden esetben, és beszélhetnénk kicsit akkor a lany is rájönne hogy semmi hátsó szándékom nincs ezzel... egyébként néhányszor próbálkoztam más szöveggel is de azzal sem volt sikerem. Pl. elmegyünk-e sétálni valahova. Ebből azt a következtetést kell levonnom hogy nem a szöveggel van baj hanem azzal hogy nem járok divatos ruhákban és menő hajjal. Tehát ez megint azt bizonyítja hogy a lányok felszínesek és anyagiasak.


A legrosszabb az hogy áprilisban 22 leszek és már nagyon ideje lenne elveszíteni a szuzessegemet. Anyukam szerint is. De így nem fog menni. ... prostit ne írjatok mert elvből nem fizetek szexért .

2020. márc. 30. 12:51
 23/42 anonim ***** válasza:
44%
Trolololo
2020. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 Thispain ***** válasza:
Szerintem egyszer próbálj leszólítani egy csajt vagy divatos ruhában, divatos séróval, vagy üzletemberre jellemző öltözékkel, és ellenőrizd, hogy a legtöbb csaj tényleg anyagias-e(spoiler: nem).
2020. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

22 éves vagy és még mindig szűz?

Akkor itt nem a lányokkal van a probléma, ne rájuk akard hárítani a felelősséget.

Neked kéne teperni értük. Jelenleg nem dolgozol és már iskolába se jársz. Ha nem a te hibád akkor ki hibája lenne? Neked kell összekapnod magad, hogy végre meg emeld a segged és elmenj munkát keresni.

Ne kötelességből legyen barátnőd(200 lányt leszólitasz). Na meg ha az utcán támadod le őket ne is várj túl sokat.

2020. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

19 éves koromban érettségiztem gimiben, azóta kipróbáltam két egyetemi szakot levelezőn, egyik se jött be. Sőt igazából a stresszt nagyon rosszul viseltem, beteg is voltam nagyon sokat. Most ezt pihenem ki. Ennyi úgy gondolom hogy jár nekem, a szüleim is így gondolják, úgyhogy nincs ezzel gond nálunk. Későbbiekben majd fogok dolgozni vagy tanulni, ez most nehéz a vírushelyzet miatt.


Ez a teperést nem értem. Próbálkozok odamegyek lányokhoz, nem várok a sült galambra. Mit kellene még csinálnom ezen kívül???


Thispain: én nem fogom feladni önmagamat és utcán járni öltönyben ahhoz hogy felszedjek valami csajt... ennek semmi értelme..

2020. márc. 30. 14:49
 27/42 anonim ***** válasza:
71%
Talán újat mondok, kérdező, de a barátnő nem alanyi jogon jár a fiúknak. Akinek van, az megdolgozott érte. Olyan pasivá ért, aki kell a csajoknak. Tádááám!
2020. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
A csajoknak nem érett pasi kell hanem pénz és cicafiú...
2020. márc. 30. 15:36
 29/42 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem keresel inkább csak egyéjszakást?
2020. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

"Nekem miért nem lehet barátnőm ha mindenki másnak igen?"


Mert nem fejleszted magad. Nagyon primitív sajnos a hozzáállásod az egész kapcsolatteremtéshez.

Az itteni pár válaszod már árulkodik, hogy rettenetes a kommunikációs stílusod, skilljeid. És ez nem a másik nem elfogadása-téma.


Nem nagyon fogalmaztad meg eddig, milyen pozitív tulajdonságaid vannak, amiért neked "járna" barát(nő).

2020. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!