Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a magasság?

Figyelt kérdés

Igen, 10000x is felrakott kérdés, egy srác szemszögéből.Van egy kialakított véleményem, esetleg tapasztalatokat írjatok, vagy véleményt kérlek, akármilyen korosztályból. Most párkeresési, lányokkal kapcsolatos témára célzok fiú szemszögből. Ha engem kérdeztek akkor igenis abban számít a magasság, hogy mennyire tetszel meg valakinek. A külső az, amit egy lány meglát rajtad, és azt nézi rajtad végig. Ha nem vagy nála magasabb, akkor azt gondolhatod, hogy nem sok esélyed van nála, vagy is inkább komoly küzdelemmel vért izzadva tudod nála bedobni magad. Azt akarom mondani, hogy aki meg van 180 cm az már olyan, mintha plusz 50 ponttal indulnál egy felvételin, mert sportban elértél dobogós helyezést. Én ezt így látom. Azt is látom, hogy a legjobb csajok is valamiért, akiket én úgy hívok, hogy a "forró rész" elvárják, hogy a partnerük 180 cm minimum meg legyen. Abban az esetben, ha nem vagy meg annyi, akkor csak a "hideg részhez" tudsz fordulni. (A szépségi minőségre értem) Én nem vagyok magas (173 cm) de sportos annál inkább.

Ti ezt hogy látjátok? 18/F



2020. ápr. 23. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Én 167cm magas pasi vagyok. Nap, mint nap azzal szembesülök, hogy a "magasságom" hátrány. Normális kinézetű, csak túl átlagos vagyok. Hiába az intelligencia, ezek semmit se kompenzálnak. 😔
2020. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
számít, persze
2020. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó három válaszolóval egyet kell értsek.
2020. ápr. 24. 22:10
 14/19 anonim válasza:
54%
Férfiként 180cm alatt kb esélytelen vagy.
2020. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Sajnos egyet kell értsek az utolsó válaszolóval szintúgy.
2020. ápr. 24. 23:05
 16/19 A kérdező kommentje:
Esetleg lányok, ha még vannak itt, akkor kifejtenétek, hogy ez miért alapvető dolog, és, hogy miért vonzóbb egy magas csávó?
2020. ápr. 24. 23:11
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is 172 cm vagyok de egyet kell értsek veletek... :| óriási hátrány..
2020. ápr. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Persze h szamit a magassag.

A szerelem akkor van ha becsap a villam. De egy 185 centis no sok esetben nem is fog ferfikent radnezni. Most a magassag ugyanolyan parameter mint hogy dagadt vagy-e vagy vekony.


Vkinek ez jon be vkinek az, es extraba rajon hogy azert vicces ha a csaj magasabb.

A magas pasik elonnyel indulnak, de nyilvan te meg azzal indulsz elonnyel hogy sportos a testalkatod. Az osszkep szamit (ha mar kulso jegyekrol beszelunk) es persze hogy fontosak.

2020. ápr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én a túrógombócot szeretem.
2020. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!