Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért a náluk idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a náluk idősebb fiúkra buknak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 22:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki az anyagi biztonsággal meg a tapasztalattal jön elmondhatná ,hogy mit tud nyújtani cserébe szexen kívül.Elvárások vannak, közbe csak szexre jók az idősebbeknek.
2020. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
60%
hát én pl pont a fiatalabb pasikra 22 /N
2020. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
50%

Hogy lehet már valaki 16 évesen érett???? Komolyan ennyi ostoba ír ide?


Én mindig röhögök mikor egy fiatal pár ott fagyoskodik a volán megállóban a mínusz meg 0 fokban és még az ónos eső is esik. A kisfiú még vezetni sem tud, hogy legalább fater kocsiját elkérje. Annyi zséje volt, hogy elvigye egyet hambizni, azt is most csak elvitelre lehet, még csak meg sem tudják enni bent. Plázákból is kizavarnak a biztiőrök ha ott akarod megenni a kaját amit vettél. Ott dideregnek ezek előtte a hidegben, a buszok dízelfüstjében:D

Egy csajnak élmény kell! A szex az az együttlétek 5%-a... a többi időt kell tartalmasan eltölteni. Az is, a szexet is. Bár a szexhez kell az is hogy a csaj megtanulja az orgazmust. Erre elég kevesek veszik a fáradtságot! Ezt is a pasitól várják!(a csodát) Érdelmes beszélgetések, az utazások kényelme, ahova mentek, jól érezni magatokat. A csajok még annyit sem tudnak hogy a szexre kéglit szerezzenek, nemhogy a többire. Mindenre rá vannak utalva a másikra. Aki meg kis takony, az mit tud felmutatni? Semmit az 'égegyadtavilágon'!!!:D

Az utolsó meg egy igazi díszpéldány! Akinek kimaradtak a tinikori élményei és még pelyhes pötsűt akar szopkodni... Szégyen ez az agyilag visszamaradottság egyeseknél!

2020. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
33%

23-as

Őszintesége nyers és durva, de az igazságot írja.

A lányok/nők szeretnek a jóba készbe beleülni, 99% gyámoltalan a férfinek kell élményt adni nekik

2020. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
35%
Hatalmas bajok vannak nálad 23 as...Vannak nők/ lányok akik nem utánfutók akarnak lenni egy kapcsolatba. Attól meg ,hogy pár csaj a pasitól vár mindent nem lesz az a normális se helyes.Egy TINI lánynak meg ne legyen semmi elvárása mikor Őt is a szülei tartják el, értelmes beszélgetés meg a sminkeknél kimerül nála.Az utazás részen meg kiégtem:D max akkor utazhat ha a szülei engedik mert még GYEREK:DDD.
2020. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
80%
23-as akkor te hogyan csajoztál 16 évesen? Eldönötted hogy amíg nem lesz kocsid/pénzed/lakásod addig szűz maradsz? Igen ez ilyen, mindenki aki volt kamasz tudja. Suli után bennmaradtok egy üres teremben, elmentek sétálni egy parkba, beültök egy olcsóbb kávézóba, átmentek egymáshoz amikor nincsenek otthon a szülők és nincs ezzel semmi baj.
2020. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Így van 26 os!
2020. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
40%

Engem az egyidős vagy fiatalabbak érdekelnek külsőleg. Az idősebbek csak érettséget illetőleg vannak előnyben. De én nem szeretem a borostás férfias arcot, inkább a borosta nélküli cuki kisfiúsat, nekem is kislányos az arcom.:)

19/L

2020. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!