Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért a náluk idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a náluk idősebb fiúkra buknak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 22:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
23%
Ez fiúknál is ugyanígy van, az érettebb nőket kedvelik.
2020. nov. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
52%

Ne általánosíts!


Nekem például hiába fontos, hogy a barátom érett legyen, meg minden, semmi pénzért nem járnék egy, már felnőtt férfival. Egyszerűen taszít a gondolat, és nem is vonzanak az idősebbek.


16/l

2020. nov. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
47%

1. Sokkal jobban ismeri magát, a határait és a világot.

2. Anyagilag sokkal biztonságosabb egy idősebb férfival lenni (nem golddigger vagyok, de jó hogy nem kell az aprót kaparnia a bérlet automatából)

3. Vannak céljai, tervei amik reálisak.

4. Kinőtt a játszmázásból. Már nincs írok-nem írok, felhívom - nem hívom játék.

2020. nov. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%
engem nem vonzanak az idősebb pasik :)
2020. nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
7 évvel fiatalabb a párom. A munkatársaméknál pedig 13 évvel fiatalabb a férfi. Mi 5 éve vagyunk együtt, ők 13 éve. Szóval azért vannak bőven kivételek is. Általánosságban talán azért igaz, hogy az idősebb pasik jönnek be a nőknek, mert a legtöbb fiatal srác még keresgél, kiakarja élni magát, még nem állnak kész a feladatra és felelősségre amivel egy komoly kapcsolat és család járna, az a kevés kivétel már foglalt, vagy egyszerűen csak nem jönnek be nekik, így keresgélnek az idősebb korosztályból is.
2020. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
30%

tudod a nők szemében milyen az ideális férfi?

legyen sok ideje, legyen havonta biztos jövedelme, ne legyen nős, ne éljen a szüleivel,...

Tehát a NYUGDÍJASOK

2020. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%
A legtöbb lány a hozzá hasonló korú fiúkat szereti. De nyilván jobban feltűnik az, ha valakinek jóval idősebb vagy fiatalabb párja van.
2020. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
56%

Elsőnek az utolsó mondatában benne van a lényeg" és jó esetben a szexben is jobbak".

Meg szeretik a nők hogyha terelgetve vannak :)

2020. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
31%

Mer azok jok


41/l

2020. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%

Utálom mikor általánosítanak a lányok hogy nekik idősebb pasi kell meg minden.

Aláírom, a fiúk nagyrészt később érnek agyban de rengeteg olyan volt hogy pl 2 évvel fiatalabb csajjal voltam és amilyen gyerekes volt soha többet.

2x voltam 3 évvel idősebb csajjal együtt, és az a vicces hogy sose tudták előttem elképzelni hogy fiatalabb pasijuk legyen mégis rájöttek hogy nem a kor meg az általánosítás számít hanem az értelem.


Minden lány ezzel a sablonnal dobálózik hogy "érettebbek, vannak céljaik" stb.

Egyén függő az értelem nem kor függő, valaki élete végéig buta lesz valakinek meg 14 évesen több esze van mint a 30 éveseknek (ilyet is ismerek).

De egyébként ez az egész dolog egy trend kb, mint az hogy ugyan olyan cipőt vesz egy ember 30 ezerért márkásan mint amit 5 ezerért tudna.


Tegyük fel egy lány szerelmes lesz egy nála 5 évvel idősebb srácba (nem ilyen 20-30 éves korról beszélek mert ott már tök mindegy az az 5 év) aztán a srác csak kihasználja mert a csaj naív utána meg megy a hiszti hogy minden pasi csak kihasznál stb stb. (mondjuk a fiúk részéről is regényt lehetne írni természetesen, nem akarok a nemek között általánosítani)


Ha nem a korral lenne mindenki elfoglalva hanem azzal hogy megismerje az adott személyt lehet az 5 évvel idősebb vagy 2-3 évvel fiatalabb sokkal egészségesebb kapcsolatok lennének.

2020. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!