Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés

Soha semmilyen fiú nem írt még nekem, élőben sem beszél velem, pedig teljesen ismeretlenek is sokszor kijelentik, hogy milyen szép vagyok.

Szóval nagyon megköszönném, ha írnátok olyan kizáró okokat, amik miatt már nem esélyes nálatok egy lány.



2021. márc. 7. 23:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem írhatsz, ha gondolod. 16/F
2021. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Szerintem még túl fiatal vagy (+a covid se kedvező). Én kizártnak tartom, hogy egy elvileg mások által is szépnek tartott lány nem talál magának egy-két rámenősebb srácot.


Persze az is lehet, hogy hasonlóan hozzám te is visszahúzódóbb ember vagy. Nem jársz hetente bulizni, nem próbálsz olyan dolgokat mutatni önmagadról, amik esetleg nem igazak, de könnyen tudnál velük a fiúknak imponálni.


Mint látod, van kereslet az értelmes szép lányokra, csak jókor kell jó helyen lenni(szokták mondani). 20/F

2021. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Hmm, ritkán van olyan, hogy egy lány ne kéne senkinek. Még a 150 kilós debellák is elkelnek előbb-utóbb. Én a helyedben inkább fejben keresném a hibát.


F

2021. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet hogy simán nem mernek nálad kezdeményezni a legtöbben mert jól nézel ki. Van egy csomó csaj haverom akikről azt hittem napi 10 csávó ír rájuk hogy felszedje őket közbe meg nem ír nekik senki. De van olyan csaj ismerősöm aki hát nem annyira fullos de nem is olyan ronda annak meg írnak hetente 3-4 szer fiúk.

18/F

2021. márc. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Kicsi rétegben mozogsz és nézelődsz, kicsit több irányba is nézhetnél.
2021. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép vagy akkor már csak a kisugárzásod olyan lehet ami olyan lekoptatós féle, tehát csak a szép fiúk érdekelhetnek.
2021. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%

Cigi, pia, tetoválás, pearcing, műhaj, műköröm, túlzott smink, csücsörítés, ri*ancos viselkedés, flegmaság, bunkóság, beképzeltség, műveletlenség, trágár szavak használata, alul öltözöttség, tiszteletlenség...

Ezek nálam mind kizáró okok.

2021. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
68%
Egy rosz szokás de én pl úgy vagyok vele hogy minél jobban tetszik valaki annál közömbösebben vislekedek vele. Lehet hogy hasonló emberekkel vagy körülvéve
2021. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!