Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Főleg lányokat kérdezem, hogy ezt miért van??

Szóval írtam egy lánynak, hogy mi az oka hogy kerül, nem akar velem találkozni, nem ír messengeren, ha én írok akkor meg ilyen 1-2 szavas mondatokban válaszol. Azért nem értem mert régen tök normális volt! Ha nem ő írt elsőnek, mikor elköszöntünk mindig mondta, hogy írjak holnap is, vagy talizzunk ilyenek. Még 1x, 1 hónapja még minden oké volt és szerintem nem csináltam semmi olyat,meg nem is bántottam meg semmivel.


Tehát megkérdeztem mi az oka, hogy kerül(hosszabb,szebb megfogalmazásban) és el olvasta az üzenetet de semmi.



2021. máj. 7. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
19F ő18. És 3 napja semmi válasz.
2021. máj. 7. 19:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Internetről ismered?
2021. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a hiretelen váltást én sem értem. Ha tényleg nem történt semmi, ami ezt a viselkedést indokolná, akkor én csak olyasmire tudok gondolni, hogy sajnos nem voltak veled tervei, csak jó társaság voltál neki, jól esett veled beszélgetni, de nem akarta, hogy komolyabbra forduljon ezért most inkább "visszasétál" és inkább így oldja meg a helyzetet.


Persze nem biztos, hogy így van, neki kell tudnia, de én hirtelen csak erre tudtam gondolni.

2021. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jelent jót. Az üzit elolvasta? Mit irtál neki?
2021. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 nem, hogy is mondjam: megjelent az életemben. :)

#3 Hát az elején ő kérte ki a véleményemet magáról hogy milyennek gondolom, és kíváncsi volt mi a véleményem a barátságunkról, meg a ''kapcsolatunkról''. Én mondtam neki mit érzek meg bókoltam neki, felvidítottam ha rossz kedve volt,meg kis ajándékokkal is megleptem ha úgy volt, amit puszival vagy öleléssel jutalmazott. Ezért is állok érthetetlenül a dolog előtt...

#4 Igen elolvasta persze. Lényegében megfogalmaztam szépen, hogy mi az oka hogy kerül engem, meg miért halványult el az érdeklődése irántam.

2021. máj. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!