Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják hogy csúnya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják hogy csúnya vagyok ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig az évben keveset jártunk suliban de akkor is ebben a kis időben 4 lány mondta hogy csúnya vagyok.Facebookon lett volna egy lány aki szivezte a képeimet és irogattam vele de mikor találkoztam vele azt mondta hogy képen

másabb vagyok már nincs önbizalmam mit tegyek?

F/16


2021. máj. 11. 15:42
 1/10 Pruty ***** válasza:
84%
Kezdj el edzeni, foglalkoz a külsőddel, öltözz stílusosan. Egyből meg jön az önbizalmad. Hajrá!
2021. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mond vissza a lánynak, hogy "Na mi van, előbujt a barlangi troll?"

Én is megkaptam 19 éves koromig, hogy ocsmány vagyok, ennek ellenére 16 évesen volt egy 1 éves kapcsolatom utána meg majdnem minden évben pár hónaposak!

Adok egy jó tanácsot!NE ÉRDEKELJEN MÁSOK VÉLEMÉNYE!!! Ha mindig felveszed, akkor öngyilkos leszel pár éven belűl, mert nagyon sok gonosz és mentálisan labilis ember van!Most 24 éves létemre csak röhögök az ilyeneken és vissza oltom őket és még jól be is olvasok nekik, hogy hogy mernek megszólalni!Lesz olyan lány akinek tetszeni fogsz, nyugi!

24/F

2021. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló vékony vagyok és nem járok csúnya ruhákban sem
2021. máj. 11. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:
attol, hogy valakinek nem tetszel, meg masnak tetszhetsz. izlesek es pofonok. amugy szard mar le, nem mindegy hogy mit gondolnak most komolyan? csak 4 lany a tobb milliobol.
2021. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Állj bosszút rajtuk! Operáltasd át magad, és mutasd meg nekik h több pélót kapsz a sggedbe mint ők
2021. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pruty ***** válasza:
És ha vékony vagy? Akkor nem lehet edzeni, sportolni?
2021. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék izmos lenni mert nekem nem jön be sajnos
2021. máj. 11. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:
lol
2021. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell hallgatnod rájuk. Ezek a lányok nem is érdemelnek fiút, ha képesek bárkivel azt közölni, hogy csúnya... Ez alapvető emberi tapintatosság, hogy nem, nem kötsz bele a másik stílusába/testi adottságaiba. Ezek a lányok csupán magukat igazolták, a saját butaságukat. Mellesleg mikor valakinek a személyét, a lelkületét szereti az ember a külseje is megszépül a számára, de egészen biztosan van olyan lány aki szerint te szép vagy!!! A vékonyságod miatt pedig ne aggódj, sokan vannak akik hozzád hasonlóan nem kedvelik az izmos testeket, személy szerint magam is ilyen vagyok. Nem kell aggódnod. Persze ezt hiába írom le ide, sajnos ettől nem fog egyik napról a másikra megváltozni az önértékelésed, tőled függ. Neked kell elkezdened és meglátnod magadban az értéket, dolgozz magadon akkor ne kívül, hanem belül!! Sok szerencsét!
2021. máj. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyem a szíved:)

Ne foglalkozz az ilyen lányokkal! Hidd el nem minden a külső.. egy normális lány/nő nem ezt fogja nézni es nem ez alapján fog megítélni téged.. és amúgy meg biztos hogy nem vagy csúnya! Magadnak akarj elsősorban megfelelni aztán majd hozza az élet.. nagyon fiatal vagy még. Majd megismersz olyan lányt akinek úgy kellesz ahogy vagy és esze ágában se lesz megváltoztatni!! mindig tartsd észben, hogy nem kell más miatt változni!!ha változni akarsz azt azért tedd meg mert te úgy döntesz! Es fel a tejjel ilyeneket ne is vegyél magadra!

24/L

2021. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!