Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet meg nála esélyem, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet meg nála esélyem, vagy hagyjam a témát?:D

Figyelt kérdés

Szóóvvall, long story short, van egy cuki lány az osztályban, aki naaagyon tetszik. Egyre jobb kapcsolatunk van barátilag, de nyilván ezt tovább szeretném vinni:). Arról, hogy én is tetszek-e neki, fogalmam sincs, de órákon néha szemezgetünk egy pár másodpercig:D

Illetve mostmár szünetekben is odajön néha:))))



Szóval, kérdések:

- Tetszhetek-e neki?

- Bepróbálkozzak-e nála?

- Mi a véleményed az egész storyról?


2021. okt. 8. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- Tetszhetek-e neki? Persze, az esély megvan rá, simán tetszhetsz neki. Viszont arra nem lehet következtetni pár szemezésből, hogy tényleg így is van-e.


- Bepróbálkozzak-e nála? Ha nem zavar, hogy osztálytárs és tényleg tetszik, akkor nyugodtan.


- Mi a véleményed az egész storyról? Egy viszonylag gyakori helyzetről van szó, úgyhogy nem igazán meglepő, nincs róla külön véleményem.

2021. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Én csak az utolsó kérdésre válaszolnék.

"Mi a véleményed az egész storyról?" - Semmi.

2021. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
awesome, koszi 1-es.
2021. okt. 8. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
2-es vok, nekem nem köszönöd meg?
2021. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hat, toled nem igazan jutottam tobbre.
2021. okt. 8. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
6%
Hanem?
2021. okt. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!