Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még soha nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt barátnőm, kb. 30 csajnál próbálkoztam eddig sikertelenül, megtörténik a jelölés, facen beszélgetés, és mire oda érnék hogy elhívom randizni el sem olvassa amit írok. ez miért van? pedig nem vagyok ronda.18/f

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 20:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nem tudok neked segíteni. Ezt magadban kell lerendezned, mert egyelőre az önbizalmad a padlót súrolja, és közben makacsul ragaszkodsz a megszokott életmódodhoz, mindenféle kifogással hárítva a változás gondolatát.
2022. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"azok mennek pszichológusnak akik még utcasepronek is alkalmatlanok lennének"


Na akkor megvan hogy mit fogsz dolgozni. Te mondtad hogy nem szeretsz sétálgatni. Pedig az utcasepro az egész nap csak sétálgat és sepreget. Te pszichológus leszel én már előre érzem.

2022. máj. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy nem vagy elèg kreatív. Nem tudsz kidolgozni egy jó stratègiát. Nem elèg, hogy a neten nem jöttek össze a dolgok, de èlőben is tehetetlen vagy.


Ha nem változol, esèlyes, hogy incel lesz belőled.

2022. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarok szocializálódni, tökéletesen elvagyok a 4 fal között. de egy barátnő azért nem ártana"


Ez vicces. Mit csinálnál vele, ha soha nem mozdulsz ki otthonról? Én nem nagyon akarok pl. olyan barátot, aki az egész életét online tölti, ez nem egy jó perspektíva.

2022. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
87%

#24

Azért kell neki mert már unalmas a jobb kéz...

2022. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
81%

Jó, tehát a facebook ismerkedés nem megy, utcára nem mész, pszichológushoz nem mész, akkor mi a rézhengeres istenvalagát vársz?

Eleve Facebookon ismerkedni gáz, van már arra platform, én is mindig nagyon gyanakvó vagyok, ha Facebookon vadidegenek rámírnak ismerkedős dumával.

És hogy képzeled el a randit? Felmegy hozzád a csaj, panaszkodsz neki egy órát, megisszátok a Nescafe 3in1-et aztán ettől egyből olyan csodálatosan szerelmes lesz, hogy összejön veled?

Mit tudsz nyújtani a mentális problémáidon kívül? Mert eddig csak nyavalygást hallottunk, te meg várod tőlünk a csajozás Szent Grálját minimál erőfeszítés nélkül.

Megsúgom, nincs ilyen.

2022. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!