Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még soha nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt barátnőm, kb. 30 csajnál próbálkoztam eddig sikertelenül, megtörténik a jelölés, facen beszélgetés, és mire oda érnék hogy elhívom randizni el sem olvassa amit írok. ez miért van? pedig nem vagyok ronda.18/f

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 20:36
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
2022. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

10 pont ezt magyaráztam neked, hogy az "eljárkálni helyekre" nem feltétlen bulizást jelent! Bulizni én sem szeretek pl., de van egy csomó más dolog, amit még lehet csinálni, és ezek a dolgok kellenek is, hogy az ember élményeket szerezzen, ettől vagyunk boldogok.

Tudsz mozizni/színházba menni/koncertezni/könyvtárba járni/kávézóba menni/parkban sétálni/fagyizni/úszni/bowlingozni/biciklizni/túrázni/horgászni/kajáldákba járni barátokkal/piknikezni/kocsikázni/naplementét nézni/társasozni/vásárolni/szabadulószobázni/paintballozni/drónt vezetni...

Ez csak egy pár dolog, de még rengeteg ilyen van. Az embereket ezek az élmények, kalandok, izgalmak teszik boldoggá, hisz ilyenkor élik át a legjobb pillanatokat, amikre aztán még évekig emlékezni fognak. Csak azon csodálkozom, hogy 18 évesen hogy jutottál el erre a gondolkodásmódra, hogy szocializálódni, élményeket szerezni rossz dolog.

2022. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
a mozi csak pénzkidobás. otthon a tv-n sokkal kényelmesebb filmet nézni, és bármikor meg tudom állítani amíg kimegyek pisilni. eddig életemben 1 koncerten voltam de annyi bőven elég volt. a kávézónak is mi értelme? a bolti kávé sokkal jobb és olcsóbb. a többiről meg inkább nem is írok semmit.
2022. máj. 16. 21:42
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor elgondolkozok azon, hogy troll vagy, vagy tényleg ilyen vagy ...
2022. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%
Az étel is csak pénz kidobás... haljunk éhen, egyszer ígyis-úgyis meghalunk. Minek ételre költeni?
2022. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a 3. ilyen kérdés. Az biztos hogy mind a 3 vagy épp 1 személy elcseszett, de már kezdem azt hinni én is hülye vagyok hogy még nem zártam be az oldalt.


Akkor maradj szépen a seggeden, azt várd hogy beszálljon az ablakon egy topmodell. Mert ugyebár csak a magadfajtákkal nem történik ilyen.

2022. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én hülye, hogy eddig próbáltam segíteni. Ha mindenre van valami kifogásod, akkor nem tudok mit mondani neked, úgy sem fogod megváltoztatni a véleményed. De csak megsúgom, hogy egy séta pl. semmibe sem kerül, maximum időbe és minimális energiába, de lehet te azt is sajnálod.
2022. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
túl introvertált vagyok ahhoz hogy lemenjek sétálni, nagyon furán érezném magam hogy céltalanul mászkálok az utcán
2022. máj. 16. 22:47
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
Akkor menj el pszichológushoz. Ha ilyen szintű szorongásod van, az nem puszta introvertáltság.
2022. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
hagyjuk már a pszichológust.....egyik se jó semmire. egész nap csak beszélgetnek az ügyfelekkel és ezért kapják a fizetést. segíteni persze nem segítenek, csak felírják az antidepresszánst. Azok mennek pszichológusnak akik még utcaseprőnek is alkalmatlanok lennének.
2022. máj. 16. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!