Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az én helyzetembe mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én helyzetembe mit tennétek?

Figyelt kérdés

középiskolás vagyok és megismertem egy középiskolás lányt akivel eléggé alakulnak a dolgok. Mindketten kezdünk egymásba beleszeretni. Viszont ennek a lánynak van egy fiú haverja akivel az iskolában szinte minden szünetben találkoznak és köszönés képpen megölelik egymást. Ez a fiú a lánynak régen bejött már kb 1 hónapja nem. A fiúnak lett barátnője a lány akivel beszéltem meg elfogadta és örül hogy van barátnője. Viszont zavar, hogy tartják a kapcsolatot. Azt mondta nincs iránta semmi érzése de ha a fiú felkeresné őt hogy járnak-e. Akkor attól fél a szívének nem e lesz semmi érzése. Mert ha arra hallgatna lehet bele egyezne viszont soha nem fog arra hallgatni és többször is elmondta hogy semmit nem érez iránta ezért nincs miért aggódnom ő szerinte.


Megkérdtem arra, hogy legalább találkozásnál ne ölelje meg de ezen meg össze veszett velem, hogy ő nem akarja emiatt szét rontani a régi barátságot és hogy másokat is megölel és neki ez nem menne hogy nem öleli meg viszont semmit nem érez iránta az ő elmondása szerint.


2022. máj. 25. 00:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert barátok és így köszönnek egymásnak. És egy lány sem szeretne egy olyan fiúval együtt lenni aki eltiltja a barátaitól. Úgyhogy engedd el szerintem.
2022. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

És erről mi a véleményed:


"Azt mondta nincs iránta semmi érzése de ha a fiú felkeresné őt hogy járnak-e. Akkor attól fél a szívének nem e lesz semmi érzése. Mert ha arra hallgatna lehet bele egyezne"


Magyarul a szívének lehet lesz érzése de viszont nem akar arra hallgatni.

2022. máj. 25. 16:05
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint még mindig nem lépett túl rajta. Ez a másik ok amiért hagynod kéne.
2022. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagynod kéne
2022. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Rendben lehet így kéne. Bár amikor felhozom neki ezt akkor meg megy az hogy én értettem félre és nem érez semmit és hogy engem akar megismerni inkább
2022. máj. 25. 18:06
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#15 Figyelj, ha ez tényleg így lenne, akkor soha nem is beszélt volna róla.
2022. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igazából én kérdezgedtem van e olyan aki tetszik neki stb. Hogy beszélget-e olyannal. És azt mondta régen volt de már semmit nem érez iránta.


Pár perce köszöntem mondtam el neki, hogy részemről ez így nem fog menni azóta pedig tökre szomorú és sajnálja, hogy nem hiszek neki. Annyira nehéz ez az egész.

2022. máj. 25. 18:21
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Először magadban kellene tisztázni, hogy mennyire bízol meg benne.

Ha igen, akkor ez ne zavarjon.

Ha meg nem, és mindenképpen zavar a helyzet, akkor tényleg engedd őt el.

2022. máj. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem tudom más mit csinálna ilyenkor. És tanácsot akarok kérni.
2022. máj. 26. 08:36
 20/21 anonim ***** válasza:
Már mondtuk, hogy hagyd. Te túl féltékeny vagy ő meg még nem lépett túl az előző "szerelmén". Ha szeretnél a lánytól valamit, akkor majd később térj vissza erre a dologra, de csak akkor, ha el tudod fogadni, hogy ők barátok azzal a fiúval.
2022. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!