Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az én helyzetembe mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én helyzetembe mit tennétek?

Figyelt kérdés

középiskolás vagyok és megismertem egy középiskolás lányt akivel eléggé alakulnak a dolgok. Mindketten kezdünk egymásba beleszeretni. Viszont ennek a lánynak van egy fiú haverja akivel az iskolában szinte minden szünetben találkoznak és köszönés képpen megölelik egymást. Ez a fiú a lánynak régen bejött már kb 1 hónapja nem. A fiúnak lett barátnője a lány akivel beszéltem meg elfogadta és örül hogy van barátnője. Viszont zavar, hogy tartják a kapcsolatot. Azt mondta nincs iránta semmi érzése de ha a fiú felkeresné őt hogy járnak-e. Akkor attól fél a szívének nem e lesz semmi érzése. Mert ha arra hallgatna lehet bele egyezne viszont soha nem fog arra hallgatni és többször is elmondta hogy semmit nem érez iránta ezért nincs miért aggódnom ő szerinte.


Megkérdtem arra, hogy legalább találkozásnál ne ölelje meg de ezen meg össze veszett velem, hogy ő nem akarja emiatt szét rontani a régi barátságot és hogy másokat is megölel és neki ez nem menne hogy nem öleli meg viszont semmit nem érez iránta az ő elmondása szerint.


2022. máj. 25. 00:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember megbízik a párjában - VAGY, ha ez nem megy neki, akkor már nem a párja.
2022. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!