Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy barátnőt aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátnőt aki aranyos, okos és akivel együtt öregednénk meg, hogy találjak ilyen lányt? ti vagytok az utolsó reményem

Figyelt kérdés
nagyon magam alatt vagyok évek óta és azt hiszem hogy egy lány boldoggá tudna tenni. nincsenek barátaim, az életem egy rakás szar. ja olyanom nincs is
2023. máj. 12. 18:31
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
12%
Hagyd már beken
2023. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
80%
A sziklák olyan aranyosak. :)
2023. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
13%
Verd ki inkább
2023. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni kell, sokat. Sok elutasítás is lesz, de tenni kell érte.
2023. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 Nonameboi ***** válasza:
70%

Ezt szomi volt olvasni :(

Sajnos ilyen lányt nem lehet csak úgy elmenni és találni egyet, ritka az olyan, ami az ember számára tökéletes.

Ezt elolvasva nem egy társat ajánlok, hanem hogy próbálj meg szocializálódni, szerezz jó barátokat! Legyen valami hobbid amivel elvonhatod a figyelmed, sportolj rendszeresen, fejleszd magadat!

Amit még erösen ajánlani tudok, az egy pszihológus!

Remélem az életed jobbra fordul :D

2023. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen lányt nehéz lesz találni aki a feleséged lesz.Ebben a korban a legtöbb lánynak még csak ez az első nagy szerelme és ahhoz nem nagy eséllyel megy feleségül.Keresni kell és lehet lesznek elutasítások,csalódások,de keresni kell.Egyébként nem lehetsz annyira rossz mint ahogyan te elképzeled magad.
2023. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
kb 3 éve láttam egy lányt a buszon, nem messze lakhat tőlem. nem mertem odamenni hozzá. elhatároztam hogy összeszedem magam és megszólítom mikor legközelebb látom erre pont akkor vezették be az online oktatást. szeptembertől meg nem láttam többet. ez a sztori eszembe jutott és eluralkodott rajtam a depi, ennek hatására írtam ki a kérdést
2023. máj. 12. 22:23
 38/59 anonim ***** válasza:
11%
Még jó hogy legalább van mire fogni. Nem is kicsi dolgot sodort eléd az élet akadálynak. Szóval miattad kellett az egész világot lezárni. Utólag is köszi..
2023. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
nincsmit 😂
2023. máj. 12. 22:47
 40/59 anonim ***** válasza:
100%
#37 Ez sajnos így alakult, de a következő lehetőségnél már tudni fogod, hogy nem szabad várni. Nyugi, előbb-utóbb lesz valakid.:)
2023. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!