Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy barátnőt aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátnőt aki aranyos, okos és akivel együtt öregednénk meg, hogy találjak ilyen lányt? ti vagytok az utolsó reményem

Figyelt kérdés
nagyon magam alatt vagyok évek óta és azt hiszem hogy egy lány boldoggá tudna tenni. nincsenek barátaim, az életem egy rakás szar. ja olyanom nincs is
2023. máj. 12. 18:31
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
81%
Ne mástól várd a boldogságod.
2023. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
88%
Hát itt a válaszok alapján elég gyökérnek tűnsz. Mi az szerinted amivel meg tudnál fogni egy ilyen lányt? Mert a semmiért nem lesznek veled, neked is mutatnod kell valamit.
2023. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

"Mi az szerinted amivel meg tudnál fogni egy ilyen lányt?"


Tisztelném, nem csalnám meg stb

2023. máj. 13. 11:39
 44/59 anonim ***** válasza:
88%
Oké, ezek az alapok. Minden normális ember így csinálja.
2023. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
81%

Hát, 19 évesen kb. ott tartsz lelki érettségben, ahol a 14 éveseknek kéne.

Szerintem azt képzeld el, hogy te vagy az a lány, akit keresel, és ott állsz szemben veled.

Mégis, mi az, ami ezt a lányt odavonzaná hozzád?

Na, ha sikerült elképzelni, akkor ezt próbáld meg kifejleszteni.

Elsőnek ugorj csak el a kondiba, heti háromszor, az is sokat tud segíteni.

2023. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:

"Mégis, mi az, ami ezt a lányt odavonzaná hozzád?"


az hogy kedves vagyok és mindig mindenben számíthatna rám a lány. humoros vagyok, tudok szeretni, (mások szerint) okosabb vagyok az átlagnál

2023. máj. 13. 18:24
 47/59 A kérdező kommentje:

"Minden normális ember így csinálja."


az lehet, de a manapság a kapcsolatok 95%-ának fél éven belül vége mert megunják egymást a felek

2023. máj. 13. 18:25
 48/59 A kérdező kommentje:

"Elsőnek ugorj csak el a kondiba, heti háromszor,"


nem mert semmi értelme. lehet hogy több lánynak bejönnék emiatt, de ez csak a külső. szerintem a belső értékekre több hangsúlyt kellene fektetnie az embereknek

2023. máj. 13. 18:27
 49/59 anonim ***** válasza:
72%

Ezért mondtam, hogy csak heti háromszor.

Ez a minimum, amivel a tested megfelelő formába hozod, mérsékelten erős és edzett leszel, és kihozod magadból azt, ami benned van, de még semmit nem viszel túlzásba.

Ezzel tartozol magadnak is, nem csak a lánynak.

2023. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
75%

"nem csalnám meg "

Hát öcsém, még egy barátnőt sem tudsz szerezni, nemhogy megcsalni másikkal xDD

Szóval ettől nem kell félned

2023. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!