Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy barátnőt aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátnőt aki aranyos, okos és akivel együtt öregednénk meg, hogy találjak ilyen lányt? ti vagytok az utolsó reményem

Figyelt kérdés
nagyon magam alatt vagyok évek óta és azt hiszem hogy egy lány boldoggá tudna tenni. nincsenek barátaim, az életem egy rakás szar. ja olyanom nincs is
2023. máj. 12. 18:31
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
89%

#48 tehát szerinted semmi értelme az edzésnek?

Akkor mégsem igaz az az állításod hogy "okosabb vagy az átlagnál". Ha okosabb lennél, ki sem írtad volna ezt a kérdést.

2023. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
75%

Itt valami zavart érzek az erőben.

Az nem úgy működik, hogy kell egy barátnő, és akkor kapsz egyet.

Azért tenni is kell ám!

És olyan állapotba hozni magad, hogy az a barátnő vágyakozva tekintsen rád.

Na, EZT nem akarod te megtenni, csak várod a sült... izé... töltött galambot.

2023. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:

"És olyan állapotba hozni magad, hogy az a barátnő vágyakozva tekintsen rád."


de így csak a testemért vágyakozna.

2023. máj. 14. 10:48
 54/59 anonim ***** válasza:
83%

Hiába erőlteted: NEM!

Egyrészt: a tested egy normális formába hozni, ez alapvető követelmény. Erről beszéltem.

Ha van egy autód, azt sem lerohadva, belét húzva, hótt mocskosan használod, igaz?


Másrészt: ugyanilyen fontos a lelki fejlődés is, ami nálad szintén elmaradt. Például azért, mert a kifogásokat keresed a megoldások helyett.

Ez így nem fog működni, és csak szólok, hogy ez az utolsó ilyen írásom.

Ha ezt harmadszorra sem érted meg, akkor reménytelen vagy, és ezt a lányok is megérzik, tehát jó messze elkerülnek majd.

2023. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

"Ha van egy autód, azt sem lerohadva, belét húzva, hótt mocskosan használod, igaz?"


Persze hogy nem. De sehol nem írtam hogy igénytelen vagyok. Csak nem nézek ki úgy mint hulk

2023. máj. 14. 11:04
 56/59 anonim ***** válasza:
72%

“Persze hogy nem. De sehol nem írtam hogy igénytelen vagyok. Csak nem nézek ki úgy mint hulk„


Csak ennyit fogtál fel az #54-es válaszából? Inkább ne is legyen barátnőd, ne keserítsd más életét is.

Még hogy okosabb vagy te az átlagnál... Inkább pont az ellenkezője. Mindig a hülye hiszi magát okosnak. (Minél okosabb vagy, annál inkább rá jössz hogy milyen keveset tudsz)

2023. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
XDD még a szövegértés se megy?
2023. máj. 14. 11:10
 58/59 anonim ***** válasza:
78%

Van egy olyan érzésem, hogy a napiincel barátunk tért vissza egy kicsit okosabb kérdéssel, mint ahogy általában szokott.

Ha mégsem, akkor egy hasonló kategóriájú incel: tehát innen kezdve akkor KETTŐ napiincel lesz itt.

Hát, gratulálok.


Ne írjatok neki, valószínűleg csak provokál.

2023. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
72%
Akkor sem fogsz úgy kinézni, mint hulk, ha napi 10 órát edzenél....... Viszont nem árt kondiba lenni, és ez nem azt jelenti, hogy testépítőnek kell lenni, te nagyon elvagy tévedve... DE egyébként nem muszáj edzeni, csak akkor legyél nagyon magabiztos, nagy dumás, nagyon vicces és nagyon inteligens. ENNYI. Odamész a lányhoz és leveszed a lábáról, ha nem zavarja, hogy alacsony vagy akkor gyert ügyed van, ha igen akkor keresni kell mást. Csak az a baj te még erre is képtelen vagy, nincsen semmi személyiséged, ami vonzó lenne. Játszol hangszeren? Irsz könyveket_? Táncolsz? Énekelsz? Sportolsz? Színészkedsz? Van valami hobbid ami kicsit is felkeltené a másik nem érdeklődését?? Mert ha nincs akkor nem tudom mit vársz, dög unalmas lehetsz... És még ha össze jön is veled egy csaj nagy nehezen, ott fog hagyni mert megun. El tudod vinni Rómába nyaralni? Egyátalán eltudsz vinni egy csajt valami érdekes helyre, vagy még pénzed sincs rá?
2023. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!