Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha egy 14 éves lány, kis művészlélek, teljesen oda van a 20-25 éves srácokért, vagyis pasikért és a saját korosztályának fiúi egyáltalán nem hozzák lázba?

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 21:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Esetleg olyan idősebb pasit ajánlok, akinek még nem volt kapcsolata, 20-25 éves korában és megbecsülné az első barátnőjét, tisztelné és nem csak a friss husit látná a fiatal lányban."


12-es vagyok. Nekem 21 évesen nem volt még barátnőm és nekem a fiatalabb lányok jönnek be, megtudnám becsülni, de sajnos igaza van az utánad lévőnek, hogy bekamuzhatja a srác, hogy még nem volt senkivel stb., egyszerűen tényleg az van, hogy egy fiatal kislány nem elég érett arra, hogy észrevegye egy idősebb srác, pasi szándékait és emiatt az egész dolog etikátlanná válik számomra, és én sem vagyok egy erkölcscsősz típus, de társadalomban élünk és gondolni kell a másik pszichológiai állapotára. Keressen magának egy hasonló művészlelket, esetleg egy olyat, aki tudomány terén érdeklődik, mert ők is értelmesebbek általában.

2023. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
67%

Jó nyomorék egy kérdés! Minden tini egy igazi pasiról álmodozik! Ahogyan a fiúk is felnőttről, nem gyerekről! Kérdés hogy meg is éli-e... vagy mi jön össze neki vagy mit diktálnak az elvei.

A taknyosok sokat nem tudnak nyújtni, szóval ott is többnyire csak a "bábozás" megy! A szerelem nem korfüggő. Tapasztalat kell hozzá.

2023. máj. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 xp ali ***** válasza:
Apa komplexus? :) Vagy csak tetszik neki, hogy azoknak már van pénzük és megvehetnek neki sokmindent. Ez is lehet egy szempont. Okos lány. :) Vagy a korosztályának nem tetszik, mert duci, viszont a huszonéveseknek bejön az alakja. De sztem sem ideális helyzet amúgy, de most mit lehet csinálni. Párszor pofára ejtik és rájön, hogy olyat válasszon, aki korban hozzá illik. Vagy bejön neki a dolog és boldogan él így, hogy "nem normális, amit csinál".
márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!