Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki és miért találta ki hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki és miért találta ki hogy a fiúknak kell kezdeményezni? miért nem a lányoknak? ez egy hatalmas igazságtalanság

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 01:03
1 2
 1/20 hosszúhajú ***** válasza:
84%
ez nem kitaláció , hanem az emberiség története. évezredek óta így van de a szabály egyre inkább borul a feminizmussal. ősi kultúrákból ered, a nők mindig alárendeltek voltak - sok ázsiai országban ma is. a nő nem volt egyenlő a férfivel, alap dolgokat nem tehetett, nemhogy kezdeményezés.. én pártolom. a nő adjon jeleket, de ne ő lépjen. az legyen az erőseb nem szerepe. a kezdeményezők a szajhák voltak, mert egy nő legyen tiszta és ártatlan, ne rohanjon pasik után. ezzel a hírét is óvták a lánynak, hogy nem keveredett még fiúkkal. alapvetően ebből indult ki, hogy egy lánynak óvnia kellett a tisztességét. kell hogy maradjanak nemi szerepek - nem mindenben - de ebben igen, mert hamar eljutunk oda hogy a nő kéri meg majd a pasi kezét - van már erre példa. de egyébként a lány ad jeleket. sőt, ő indítja be. egy mosoly, egy tekintet jelzés a férfinek hogy mehet. és akkor ő lép. nem a nő megy oda, de az indítást jelzést megteheti. ha meg nem veszi a pasi a lapot, akkor amúgy se menne oda.
2023. aug. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a lányoknak csak regisztrálniuk kell bármelyik közösségi oldalra és naponta 20-an rájuk írnak, a fiúkat meg senki le se szarja, ha nincs átlagon felüli külsejük akkor szinte lehetetlen barátnőt szerezniük mert a lányok megtehetik hogy válogatnak
2023. aug. 8. 02:33
 3/20 hosszúhajú ***** válasza:
81%
a lányokban benne van a mai kor miatti külső megjelenés megmutatása a versenyzés, a ki a jobb, a tökéletes külső utánzása. ezért rengeteg a kép. a fiuknál nincs ilyen verseny ma. ezért értelemszerűen a lányok kerülnek reflektorfénybe így a férfiak posztjai háttérbe szorulnak. a fiúknak a lány külseje az első, ha bejön máris írnak. egy lány nem ilyen. neki több kell. őt el kell bűvölni. őt le kell venni a lábáról. csak azért nem ír mert valaki jól néz ki, neki imponálni kell valamivel. egy fiúnak elég a külső és hogy akarja a lányt, a legtöbb lány nem a képekre gerjed, mint egy pasi, hanem a tettekre. kápráztassa el. a lányok nem ilyen ráírósok, mert nekünk egy kép még nem elég arra hogy megfogjon egy pasi. . és ez nem kezdeményezés kérdése. hanem mi másból vagyunk. minket nem a nemiszervünk és a látvány irányít elsősorban - általában. hanem mélyebbek vagyunk. egy pasi lehet egy félisten is, sosem írnak neki annyian mint egy lánynak. sosem lesz annyi instakövetőjük. egy pasi elolvad egy szexi csajtól rögtön ír, járni akar vele, sőt egyből az ágy... egy lány nem így van. nem ír rögtön, nem akar rögtön oda menni. mások a vágyaink, mi nem leszólítunk, hanem megismerünk.
2023. aug. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 hosszúhajú ***** válasza:
98%
felőlem...
2023. aug. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Hogy ha nem érdekel más véleménye, akkor miért teszed fel a kérdést? Itt szerintem nem a nőkkel van a baj, hanem veled.
2023. aug. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

A lányok is szoktak kezdeményezni. Szemezés, mosoly stb. Az hogyha te ezt nem tartod annak vagy nem veszed a jelet a te dolgod.

Mondjuk itt a baj veled van. Undorítóan nyilvánulsz meg a lányokról/nőkről és az egész párválasztás témáról.

2023. aug. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell kezdeményezned.Ülhetsz is a gép előtt arra várva hátha valaki...Én ránézésre el tudom dönteni akarok e beszèlni a másikkal-gondolom ezzel azok a csajok is így vannak akiktől levelet vársz.
2023. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jó, hogy ez így van, mert ennek hála rengeteg életképtelen ember kikerül a lányok látóköréből, ezért egyrészt több marad nekünk, másrészt a hibás gének nem öröklődnek tovább.
2023. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Én szoktam kezdeményezni lányként. És én pont azt szoktam észre venni, hogy a fiúk nem merik megtenni az első lépést. Ezzel semmi gond.


Egyébként néhány hete ezt pont megvittatam egy másik kérdezővel is akire rohadtul hasonlítasz.


Nem csak a lányok kapnak 20 üzenet naponta, hanem a fiúk is szintén. A lányok egy része se teheti meg, hogy válogat, úgy ahogy a fiúk sem. Mert te ezt így gondolod nem így van. És nem kell egyik félnek se átlag felülinek se kinézni, hanem normálisan kell viselkednie, ami úgy tűnik nekem innen, hogy neked ez nem megy azért nem írnak neked a csajok. Szóval változtasd meg a viselkedésedet és akkor talán írni fognak neked.

2023. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

#2 "a lányoknak csak regisztrálniuk kell bármelyik közösségi oldalra és naponta 20-an rájuk írnak"


Beszéld meg a férfitársaiddal, hogy ne csinálják ezt. Erről ugyanis nem a nők tehetnek, hanem a faszik.

2023. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!