Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki és miért találta ki hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki és miért találta ki hogy a fiúknak kell kezdeményezni? miért nem a lányoknak? ez egy hatalmas igazságtalanság

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 01:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
98%

Kerdezo, veled van a baj, nem a nokkel.

Regen amikor meg majmok voltunk akkor is kanosok leptek fele

2023. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Vilagtalan incel baratom. Szar az elet? Nojj fel, vagy setalj a ... ala
2023. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Akkor randizzál fiúkákkal, incelke, az való neked úgyis, ha már a nőket nem túlzottan kedveled🤣
2023. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Mert az számít férfinek, akiben van elég gerinc (bátorság és tartás). Ez az, ami vonzó nagyon sok nő (lány) számára is. Egy kis bizonytalanság néha oké, meg szerintem lányok is ugyanúgy kezdeményeznek manapság - az más kérdés, ha veled nem. "Átlagon felüli"nek kell lennie a fiúnak, hogy ráírjanak? Hát a lánynak nem? Nem a 90-60-90 az alap, amit keresnek a pasik? Meg a mindenisműrajtamacákat? Nem nagyon beszélsz normális női egyedekkel, mi? A legtöbb lány nem kap 20 felkérést naponta, ha nem "átlagon felüli". De jobb is. Azok a pasik, akik egyetlen kép alapján mindjárt ugranak, általában csak a testiségre mennek, és párként is könnyen elcsábíthatóak lesznek csupán egy képpel. Nekem olyan meg biztosan nem kell. :D Ahelyett, hogy másokra hárítod a saját nyomorodat, inkább foglalkozz magaddal. Nem kell átlagon felülinek lenned, ha van karizmád, intelligenciád, bátorságod, de emellett humoros és kedves is vagy, hidd el, tök mindegy, hogy nézel ki. Nőj fel, és tegyél első lépéseket. Csak így jutsz egyről a kettőre, nem azzal, hogy emiatt panaszkodsz.
2023. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem a 14-es vagyok, de te meg tuti így nézel ki: 🤡💩
2023. aug. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%

Ne fáraszd magad a női logikával.


Egyrészt teljesen természetes az egó részéről, ha megpróbálja a nő a végtelenül egyszerű “a legjobbat/másét/legpénzesebbet/leghelyesebbet/legizmosabbat/legjobb iskolájút”-szabályát úgy eufemizálni, hogy “ő megismerni akar”.


Én azt láttam mindig, hogy az anyagiak/nárcisztikus szépség a legfontosabbak nekik, a többi nő véleménye, stb…


Csak képzeld el, mintha kizárólag az érdekelne, ami az ego-dat is megdobbantja.


Az is hozzátesz a békétlenséghez, hogy mindenki teper a “legjobb” címért, mert elég jó nem jó eléggé.

2023. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
az állatok gondolkodnak így
2023. aug. 17. 16:06
 18/20 anonim ***** válasza:
96%
#16, #17 Én azt nem értem, hogy milyen jogon köpköditek a nőket, mikor ti sem pusztán a belső értékekre mentek. Elképesztően képmutató és sekélyes, amit műveltek.
2023. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
#18, incelek, hagyjad, nevetni jó rajtuk. Nemsokára téged is jelent a kérdező, mert provokálod (a letezeseddel)😿🤣
2023. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%

Semmi baj nincs ezzel, 18, csak az a sok fránya válás, a neveletlen gyerekek, stb… Elmondani, hogy mi van az esetek kilencven százalékában, még nem bűn.


Akik még általában népszerűek, azok az alkoholisták.


Se logikát nem szabad keresni benne, habár van, úgy hívják: traumakötődés. Se nem szabad elítélni őket.

Hagyni kell őket.


Ők tökéletesek.

2023. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!